Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet kapni szélvédő...

Hol lehet kapni szélvédő javító készletet?

Figyelt kérdés
Érdekelne bp és környéke. Lehetőleg boltba kapható rendelni nem szeretnék egy pár bolt névre lenne szükségem. Előre is köszönöm.

#Budapest #sufnituning #Szélvédő javító készlet
2021. ápr. 10. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárdi autóban kapsz. Érdemes a honlapon megrendelni, mert akkor csak 1x kell elmenned a boltba.
2021. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értelme meg semmi
2021. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az értelmét kérdeztem de neked biztos van 40rugod kapásból egy új szélvédőre minden kavics vagy repedés után kedves 2es
2021. ápr. 11. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Autóüveg Soós, Megyeri út.
2021. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki autózik annak szerintem legyen...

Sőt kapaszkodj meg, egy hónapja cseréltettem, 98.000 volt, az utángyártott, kifizettem, ez van.

Egyébként régen én is javíttattam. De kb semmi értelme, sok-sok szélvédő és több autó, sőt teherautó után mondom, hogy szó szerint egy sem repedt el a felverődésnél. Egy sem. Cseréltettem amikor olyan helyen lett kőfelverődéses ami kifejezetten zavaró volt és kész.


De bocsánat, hogy meg akartalak kímélni a kidobott pénztől


#2

2021. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: vigyed el autóüvegeshez. Nekik van megfelelő felszerelésük olyan sérülések javítására is, amit otthonival nem tudsz megoldani. Ha javítható, nem lesz 40 ezer.

VISZONT: a szélvédő az autó gyűrődési zónájának a része! Fontos szerepe van az energia elnyelés során. Tehát, ha olyan sérülést kap, ami nem javítható (ezt az üveges tudja eldönteni!), akkor kötelező cserélni.


Én vettem használt autót, ami 2 hónap után kapott egy ilyen kőfelverődést. Gondolhatod, mennyire örültem neki, amikot 45 ezret átadtam az üvegesnek.

2021. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem üvegest. Azt mondta centiket csinál 12ezerért na most nekem van egy 15-20cm repedésem...csak általánosan oldanám meg hogy nézzen ki valahogy de ahogy tudom veszek hozzá egy másik szélvédőt.
2021. ápr. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!