Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz megtanulni az...

Morekamion kérdése:

Mennyire nehéz megtanulni az autószerelő szakmát?

Figyelt kérdés

Sajnos iskolai éveimben nem sikerült el sajátítani ezt a szakmát pedig álmom volt!


Szeretnék tanfolyam esetleg olyan képzésen részt venni ahol el tudom végezni esti tagozatban mivel van állandó munkahelyem reggeli műszakban



Az lenne a kérdésem a gyakorlatban mennyire nehéz megtanulni ezt a szakmát?

Mennyi időt vesz igénybe kB?

Hol lehetne rá lehetőségem minnél többet gyakorolni?


Akik hasonló úton indultak el ennek a szakmának az el sajátításához kinek hogyan sikerült iskolán kívül?



Minden infót szívesen fogadok köszönöm csoport tagok



2021. ápr. 11. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Hát az egy jó kiindulási alap, ha beiratkozol tanfolyamra

De ami még hasznosabb ha van olyan ismerősöd aki ezzel foglalkozik (akár csak hobbiszinten is) és neki segítesz a műhelybe szerelni. Gyakorlatot ott lehet igazán elsajátítani és az elmélet tanulásába is hasznos, ha látod magad előtt miről van szó

2021. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Cirka 10-15 év kell mire felzárkózol oda hogy 40-50 éves korodra komoly autókat is szervizelhess, hozzáértéssel.

Sok évig csak próbálkozás lesz a munka, főleg dízelek gyógyítása, de problémás típusok benzinesekben is vannak jócskán, feltárni a gondokat, megoldani azt, és lehet addig jön más hiba.


Szeretem az autókat, főként a motorokat inkább, de nem annyira hogy kínlódjak velük, szerencsére apró dolgokat megcsináltam mindig magam, a fék, futómű dolgokat meg rábíztam szerelőre.

2021. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!