Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb felnivel lehet lomhább...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Nagyobb felnivel lehet lomhábbnak érezni az autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


ha egy 1.6-os verdára 13-14-es ajánlott felniméret helyett 15-öst tetetettem fel, akkor lehet, hogy lomhább lett a kocsi, vagy csak én érzek rosszul valamit? Illetve ugye eddig téli volt rajta, most meg nyári lett, lehet ez is bezavar, de eddig még ilyet nem éreztem. Mintha konkrétan érezném, hogy nagyobbak a kerekek és több erő kell a beindításukhoz. Dehát nem egy monstertruck méret, így nem értem...



#felni #nagyobb #lomhább
2021. ápr. 12. 19:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Full laikusként én is elképzelhetetlennek tartom magamrol, hogy megereznem :D ezert kerdeztem. Aztan lehet van ehhez valami 7edik erzekem. Ma reggel is jottem haza melobol, es rendesen erzem, hogy mintha tobb gazt kene adnom picivel.

Hat a mintazat, adatok stbt leirtam fentebb, mivel laikus vagyok annyira nem vagom, de beteg, ha tenykeg lehetne minimalisat erezni, es azt megereznem 😅

2021. ápr. 13. 14:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Tedd vissza a télit egy körre ha tudod és próbáld ki.

Ha azzal gyorsabbnak érzed akkor megvan a hetedik érzéked.


Ha azzal is lassabb mint előtte volt akkor viszont valami nem jó valahol.

Valamelyik fék nem szorul?


Bár őszintén én hazajöttem autópályán befogott jobb első fékkel és nem vettem észre, csak miután kiszálltam, hogy mi a fene világít ott jobb elől a keréknél.... hát a féktárcsa izzott :D

2021. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11: őőő, ugye nem másik cipőben vezetsz most, mint télen? Csak mert a cipő vastagsága okozhat ilyen érzetet. Illetve, mivel most már nem kabátban ülsz a kocsiban, ha nem állítottál az ülésen, akkor messzebb kerültél a pedáloktól (fél centi is elég), így más szögben fog állni a lábfejed, amit szintén megérzel.
2021. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg az a helyzet, hogy be is beszéli magának az ember, hogy fúú nagyfelni, és most nehezen fog menni. És akkor ilyenkor egyből észreveszed, hogy a 90 lóerő nem nagyon mozog az autóban.
2021. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!