Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dizel vagy benzin lenne a...

Dizel vagy benzin lenne a jobb ezekre a távokra ?

Figyelt kérdés
Tehát a munkahelyem kb 5-10 perc kocsikázásra van tőlünk. Ezen kívül 3x egy héten szoktam menni 40 kilómétert, az ugye 120. 2 hetente megyek messzebbre, 50 km-re az ugye 100 oda vissza. Ezek a fix távok amiket 100% hogy mindig járok. Ezen felül szoktak lenni még plusz kilóméterek, van hogy 40-50 plusz egy héten, valamikor plusz 100 km, mikor hogy van kedvem ide oda menni a fixen járt helyeken kívül. Gondolkodtam már 1.9 pdtdi passaton, meg 2.0 tddi mondeon is, de 2.0 benzines mondeon is. Azért egy erősebb autót szeretnék, mivel eléggé dinamikusan közlekedek. Keret kb 700-800 ezer ft.

2021. ápr. 13. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi távolságra bármelyik elég, ha többet pályázol jobb lehet a dízel, de ha főleg városon belül vagy, akkor a benzin jobb. Annyi pénzért már inkább kérdésesebb, hogy milyen Passatot vagy Mondeot fogsz kapni.
2021. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De most mindegy igazából a pontos táv, hülyeség ennyit számolgatni. Ilyen autóba dízelmotor való, és azzal kell venni.
2021. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A keret miatt szerintem ne is foglalkozz azzal, hogy mi hajtja. Mindkettő megfelelő lehet.
2021. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, csak a 2.0 benzines mondeo, az nagyon csipegeti a benzint. 8-9 vegyes, város meg 10+. Valószinüleg mondeo lesz, már kb 1 éve csak azon jár az eszem, az mk3 kombin. Az a baj dizellel több a gond, meg az ilyen porlasztó, magas nyomású, (tddi mondeó mondjuk adagolós) nem olcsó mulatság.
2021. ápr. 13. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
1.9 PD jó választás lehet. Fogyasztásra az a leggazdaságosabb, és egy nagyon tartós motor
2021. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gondolom mivel fószkvágen, arany árban megy hozzá minden alkatrész
2021. ápr. 13. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha így ironizálsz, akkor vegyél Suzuki stiftet basszus.
2021. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagybátyám vett 2 éve kb egy 1.9 pdtdi-t 900 ezer ft-ért, azóta több mint egy milliót költött rá. Nem tudom, hogy az utolsó csavarig ki kellett e neki cserélni mindent 😂
2021. ápr. 13. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a baj, ha ennyiért veszel autót, akkor nem akarod 2 év múlva (műszakinál) roncstelepre vinni, de ahhoz, hogy átmenjen és biztonságos legyen meg költeni kell rendesen.
2021. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!