Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dolgozik valaki Opel kereskedé...

Dolgozik valaki Opel kereskedésben? Egy cikkszám kellene egy alkatrészről

Figyelt kérdés

Sziasztok, keresek egy terméket, de a kereskedők nem akarják kiadni a cikkszámát. Egy J Opel Astra-ról lenne szó, az a baj vele hogy egy gyári hibás Infinity erősítő van benne, elvileg utána kiadtak egy olyat ami már javítva van, de anno nem lett kicserélve garanciálisan a dolog, és most nem tudom, hogy melyik a régi hibás, ami nekem van (amit gondolom már nem lehet kapni), és melyik a javított változat? A kereskedést kérdeztem, nekik kidobott 1 db-ot a rendszer, valószínűleg az lesz az, amit keresek.


Neten 3 db-ot találtam, engem az érdekelne melyik az, amit a kereskedők látnak a rendszerben.


Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!



2021. ápr. 14. 16:54
 1/6 Vortrex ***** válasza:

[link]


Itt találtam egy katalógust, amiből mintha az derülne ki, hogy a 13352132-es már nincs gyártásban, helyette a 13265735 van, és hasonlóan egy másik típusnál pedig a 13376393 helyett van 13361226.

2021. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vortrex ***** válasza:
Ott a narancssárga felirattal írja a zárójelben, hogy mi volt előtte
2021. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vortrex ***** válasza:
Fasz tudja, lehet inkább fordítva, mert úgy nő a GM szám. Nézd meg melyik van neked és abból kiderül
2021. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vortrex ***** válasza:
Ja a nagyobb gm számú az újabb 👌
2021. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi, fura, mert az én erősítőm 13376393, ilyet nem is találok a listában, csak 13376392 meg 13376394, volt egy 13265735-is de ez nekem gyanus hogy nem az amit keresek, szóval ez a 2 közül kellene kitalálnom hogy melyik a "jó", de amit küldtél oldalt ott azt írja, hogy a 2-est az 5 ajtósokba rakták a 4-est meg a 3 ajtósokba.


Köszi a segítséget! :)

2021. ápr. 14. 22:52
 6/6 A kérdező kommentje:
ja most nézem, hogy azért nem találtam a 3-as végűt, mert a csapotthátúak között néztem, nekem meg estate van. Hát itt nincs nagyon más opció, megpróbálok akkor egy 5 ajtós csapott hátúét, próba szerencse.
2021. ápr. 14. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!