Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hővédő lemezt hogy rakjam vissza?

Hővédő lemezt hogy rakjam vissza?

Figyelt kérdés
Adott egy g astra, a hátsó dobnal elengedte a két csavar és nagyon zörög, vissza próbáltam rakni, de eltortem a csavart amire az anya felment, hogy tudom azt a csavart kki cserélni vagy máshova egy onmetszo csavart be lehet hajtani?

2021. ápr. 16. 21:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20

Sajnos ez a módszer ebben az esetben általában nem működik. Az alumínium lemez és az acél csavar között fellépő u.n. kontaktkorrózió miatt a csavar általában annyira elvékonyodik, hogy a legkisebb erőhatásra törik. Talán lánghegesztővel vagy indukcióssal izzásig melegítve lehetne leszedni, de ez már nem nagyon fér bele az otthoni szerelésbe :)

2021. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

jah, alulemez, jogos..


Hát, egy sima gázmelegítővel is azért elég jó eredményeket lehet elérni. De én sem úgy születtem hogy ezeket oldjam meg. hosszú évek rutinja.

2021. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!