Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a termosztát akkor rossz?

Ez a termosztát akkor rossz?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem akar úgy bemelegedni az autó ahogy szokott.Golf4 1,6 benzin,kell 15 km mire eléri a 90fokot. Régebben 5-6 km alatt elérte ugyanazon az úton. Kiszedtem a termosztátot,zárt állásba volt(6,4 mm volt). Beraktam egy edénybe melegíteni,forrás előtt kicsivel kitágult,kicsit hagytam még. Ekkor 7,2mm lett(a benne levő tű által összetolta 8mm-el,elvileg ekkor engedné át a vizet. Utána beraktam hideg vízbe,de nem ment vissza,magyarul nyitva maradt,ha jó az elgondolásom és cserés a termosztát. Vettem egy utángyártottat ami épp polcon volt,azzal még ennél is kicsit lassabban melegedett be. Lehet gyári minőséget kellene venni?
2021. ápr. 17. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 5 km alatt eléri sztem cseréld ki
2021. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azok a mm-ek mik?

Érthetetlen .

2021. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a termosztát kuka, az után gyártott gagyi is. Gates, Vernet, Wahler ezekből válogass.
2021. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!