Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfej probmémára hűtőtömìtő?

Hengerfej probmémára hűtőtömìtő?

Figyelt kérdés

Jelenlegi járgányom 24 éves. Úgy jött ki, hogy most ilyen kategóriával kell beérnem.

Mindig probléma volt az indulás nehézségével. Vételkor, pár hónapja, nem láttam a kiegyenlítőben olajat. Most valamiért elkapott a vágy, és megnéztem, láttam nincs szinten víz. A rács alatt van...

Mondom kicsit töltök bele. Kb fél liter belement, akkor láttam feljönni valamit. Belenyúlok, hát olaj!

3 hónap alatt belelőttem 9000km-t, és akkor lehet az a fél liter szintkülönbség a fogyás. Lehet télen az indítás után kb 1-2 perccel, amikor a kilátást biztosítandó vakartam az ablakot azért láttam kis ideig nagyobb párát.

Generált nem akarok csináltatni.

Járhato e az, hogy hűtővízcsere, mosószeres adalékolt használat, csere tömítős adalékoltba egy hétig pl, majd csere sima hűtővízre?



2021. ápr. 17. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem úszod meg a leszedést.
2021. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idő alatt fél liter fogyott , az semmi.

Ne tölts ilyen hülyeséget bele, mert ha meglátják nem fogják megjavitani.

2021. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!