Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen touranhoz utólagos...

Volkswagen touranhoz utólagos navigáció telepítés lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy 2021-es eléggé jól felszerelt Volkswagen Touranról van szó. A probléma viszont ott van hogy megrendeltük a vezetéknélküli apple carplay funkciót és a jobbik fedélzeti rendszert, ezért gondoltuk a navigáció megvásárlására feleslegesen drágán nem lesz szükség. A képernyő oldalán viszont ott szerepel a NAV gomb és ezt el is mondták hogy utólag lehet megvásárolni hozzá, amikor rányomok ki is jelzi hogy ezt a funkciót a Shop-ban tudod aktiválni, de sehol se találok olyet az interneten, mert mindehol csak térkép frissitésről jönnek ki cikkek.

2021. ápr. 18. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fizetős szolgáltatás, márkaszervizben tudják neked aktiválni/telepíteni, fizetség ellenében.
2021. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Apple carplay mellett minek vennéd meg a gyári navit? Apple-nek jobb van.
2021. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én is jól tudom hogy Waze vagy a többi navi carplay használatával sokkal jobb, csak igazából kíváncsi vagyok arra hogy mennyibe kerül.
2021. ápr. 19. 09:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!