Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen oldal az alu-felni.eu?

Milyen oldal az alu-felni.eu?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak az oldallal kapcsolatban? Kinéztem egy elvileg gyári alufelnit, de nem ismerem az oldalt illetve ismerőseim sem rendeltek még onnan. Mennyire megbízható? Illetve honnan tudom hogy tényleg gyári-e és nem replika?

2021. ápr. 18. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincs, de ránézésre nem túl bizalomgerjesztő az oldal. külföldön (szlovákia) bejegyzett cég, ami önmagában persze nem jelent semmit biztosra, de sok jót nem sugall szerintem. Rendszeres probléma külföldön bejegyzett webshopok esetén, hogy a garanciális/reklamációs igényeket nehézkes vagy problémás érvényesíteni. Plusz gondolom azért ott nézetd ki, mert ott a legolcsóbb. Az alapból nem sok jóra utal sok esetben.
2021. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából nem ott a legolcsóbb csak máshol nem találtam.

[link]

erről lenne szó.

2021. ápr. 19. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!