Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az nagy baj, ha nem nyitható...

Az nagy baj, ha nem nyitható a motorháztető?

Figyelt kérdés
Egy Ford Sierra-ról van szó. Mikor nyitottam volna (ablakmosó feltöltés miatt) éreztem hogy nem jön fel a kar, utána meghúztam kicsit erősebben, kattant valami, feljött teljesen a kar, de nem nyílt fel elöl. Azóta 0 ellenállással jár a kar. Gondolom elszakad/széthullott/kiakadt valami. Szerelőm most nem dolgozik, majd csak úgy 1 hónap múlva. Nagy baj ha addig nem tudom felnyittani a motorháztetőt? Közúti ellenőrzésnél probléma lehet? Volt már többször is, hogy felnyittatták (nem ismerik a 2.3 V6 hangját, és mindig azt hiszik hogy tuningolt).

2021. ápr. 19. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Már csak azért is kérdem, mert ugye a motortérben van az alvázszámos tábla is.
2021. ápr. 19. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelességed tudni, hogy nyílik a géptető. Ha megállít próbálkozzon csak a rendőr kinyitni. Legyél segítőkész és gyakran ismételgesd, hogy régi autó, biztos azért nem nyílik. Nem fognak ők sem hülyét csinálni magukból.😂
2021. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Közúti ellenőrzésnél nem lehet probléma, max azt mondod, hogy most szakadt el.

Na de itt a bibi: "ablakmosó feltöltés miatt", szóval már most kevés van benne, vagy üres. Ablakmosó nélkül közlekedni veszélyes lehet.


Egyébként igen, elszakadhatott. Alulról, a motortéren keresztül, ki lehet nyitni.

2021. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, kezd kevés lenni, ilyenkor köpködve spricceli fel.

2. autóként használom már csak, nem tervezem hogy sokat fogok vele menni, de azért valamennyit biztos. És nem szeretném hogy ha ebből probléma lenne.

2021. ápr. 19. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet gond belőle, ha a rendőr nem akar szivatni. Ismerősömnek kínjában már az index villanásait is megszámlálta:-D

Ne szólj be, légy tisztelettudó és no problem. Azért rövid távon csináltasd meg szerintem.

2021. ápr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt is tegyük hozzá, hogy ha bal lábbal kelt a rend bátor őre, vagy előző este fájt az asszony feje, akkor teljes joggal fogja azt mondani, hogy vagy megmutatod az alvázszámot vagy leszeded a rendszámot.
2021. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!