Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik BMW-t érdemes megvenni...

Lakat21 kérdése:

Melyik BMW-t érdemes megvenni 630ci 645ci ? Kérem az válaszoljon akinek van vagy volt ilyen kocsija vagy ért hozzá

Figyelt kérdés
A fogyasztásra is kiváncsi vagyok állitolag nincs olyan nagy eltérés

#Bmw 645ci 630ci #645ci vagy 630i Bmw a jobb?
2021. ápr. 23. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A fogyi lesz a legkisebb probléma. 30i kevésbé problémás bár nyűgös, a 45i igazi betegágy (N62). Pontos fogyasztásért: spritmonitor.de. A motoron kívüli karbantartás is drága, szíjak, görgők, fékek, futómű, több százezres tételek.
2021. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bmw-t mióta érdemes venni?
2021. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikori évjárat?
2021. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
53%
Ilyen kocsit nem "érdemes" alapon kell venni......
2021. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik motor sem az a hű de jó, akkor inkább már legyen az erősebb.
2021. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 635d van. Ez a dupla turbós dízel ez brutálisan megy. Nem fogy el neki az ereje. Úgy belevág az ülésbe ahogy egyik benzines sem tudja. Évente számolj a fenntartására 500-600 ezer Ft-ot,legalább. Nagyon jó kocsi, a motorerő mellé rendkívül stabil úttartást is kapsz. Ahol a régi autómmal 70-80al fordultam el ott ezzel 140-el is elmegyek. Alapvetően a 35d megbízható motor de ha kell rá költeni akkor nagyon sokba lesz. Amikor kijött nekem ez egy álom autó volt és most megvettem mert olyan anyagi helyzetbe kerültem de minden csepp elégetett gázolajat megér. Csak legyen pénzed fenntartani.
2021. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen autót venni sosem "érdemes". Ilyen autót az vesz, aki kifejezetten ilyet szeretne, és ne haragudj, de ha érdekel a fogyasztás, akkor nem ezek a te vasaid, a 30i is lezabálja a csillagokat is, ha ökör módon vezetsz. Ha nem, akkor sem fog takarékoskodni, nem arra van kitalálva. Ezek a tehetős emberek autói, akik nem érzik meg az elégetett benzin árát a pénztárcájukban, ahogy a magas szervizköltségeket sem, mert itt bizony az, hogy te évi sok százezret a szervizben hagysz kötelező dolgokra (fékek, gumik, szíjak, futómű kopó-fogyó alkatrészei), teljesen átlagos és várható dolog.


Ha mégis ezt szeretnéd, akkor a 45i-t csak kalandvágyóknak és szerelőknek ajánlanám (bár inkább nekik sem, annyira nem jó, amennyire nem), a 30i vállalhatóbb.

2021. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2004-2010ig gyártoták aszem...

Köszönöm a válaszokat! A dizelben nem nagyon bizok...

Ink bezinesben jobban bizok!

Tudom, hogy drága meg minden meg a fentarthatóság de nekem tetszik nagyon olyan menő meg egy szörnyeteg ahogy meg! Felveszi a versenyt a sport autokkal is !!!

2021. ápr. 24. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
pedig a 35d sokkal megbízhatóbb. Amúgy a 6-os eleve sportautó.
2021. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!