Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad forgalomba helyezése,...

Quad forgalomba helyezése, hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval most fogom elvégezni az Akorlátozott jogosítványt, és szeretnék egy 200-250ccm-es quadot. Hogyan lehet megoldani, hogy ezzel a quaddal forgalomba is kimehessek legálisan?
2010. aug. 22. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Quad-ból csak az mehet forgalomban, ami 50 köbcentis, így segédmotorként használod. De ha jól tudom, ezt is kell már vizsgáztatni (mint a mopedautót). A nagyobb köbcentiseket nem lehet forgalomban használni.
2010. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
már megint valaki, aki tudatlan, okoskodik. lehet közlekedni vele. ha megvan a jogsid, rendszámoztatnod kell a gépet. közlekedési hatóság, okmányiroda, esetleg vámhivatal. ezeket a helyeket kell majd megjárnod. olyen 80E Ft körül lesz a dolog
2010. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
"A korlátozott"-tal 200asat sehogy. Minimum egy A1-es kell hozzá. Bővebben itt találsz róla: [link]
2010. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

mégegy okos.... az A1 az 125 ccm 11 kW ig érvényes, az Akorl pedig bármilyen lökettérfogat, 25 kW.


HA VALAKI VALAMIT NEM TUD MIÉRT OSZTJA AZ ÉSZT????????

2010. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igazad van elnéztem a kategóriákat, ezért raktam mellé linket, hogy ott pontosan utána tud nézni a dolgoknak... Mellesleg emberibb hangnemben is a másik tudtára lehet hozni ha hülyeséget mond. Bocsi ha túl nagy elvárás lenne
2010. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, és nyugi :-D
2010. aug. 22. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!