Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi véleményetek a honda...

Mi véleményetek a honda accordról, a kaizen japán hangyaszorgalom eleven szobráról?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz róla rosszat mondani azt leszámítva, hogy szerintem elég ronda és/vagy jellegtelen volt az összes generációja, és hogy túl vannak árazva a használtpiacon. Ettől függetlenül baromi jó autók.
2021. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"kaizen japán hangyaszorgalom eleven szobráról"

:D

ez jó szöveg

amúgy az autó is jó, kb semmi rosszat nem lehet elmondani róla (ugyanakkor különlegessé sem teszi semmi)

2021. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kaizen nem a szorgalomról szól, hanem a tökéletességre való törekvésről. Ezt nem csak szorgalommal érik el, hanem komplex gondolkodásmóddal. A szorgalom csak egy része, de alapvetően nem erről szól a kaizen.
2021. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szép de technikailag nagyon a toppon van. Nem hiszem hogy van más aki szebben járó megbízhatóbb 4 hengeres motorokat gyárt.
2021. ápr. 23. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem róla hogy péntek van és kora este...
2021. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Jó cucc.
2021. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Van, nagyon szeretem, azt viszont nagyon sajnálom hogy nem forgalmazzák az európai piacon az új hybridet, így sajnos csak idő kérdése hogy típust/márkát váltsak.
2021. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 as en meloztam a suzukiban, ott a kaizen nekunk az ujitast jelentette olyan teren hogy pl egy munkakort vagy munkamodszert hogyan lehetne egyszerubbe tenni. Koltsegcsokkentes es egyszerubbe tetel volt a fo szempont, es ha erre adtal egy otletet akkor mar irtal is egy "kaizent".
2021. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne használj olyan szavakat, amiknek nem ismered a jelentését
2021. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!