Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen elem hiányzik a kocsiró...

Milyen elem hiányzik a kocsiról? - VW Passat B5

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem észre, mindkét oldalon az alábbi "sérülés" látható a kocsin. Milyen panel/elem hiányzik róla? Hol lehet ilyet kapni? Esetleg hogy javítható?

Kép: [link]



2021. ápr. 23. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Mit kell nezni? Nem latok semmi hianyossagot.
2021. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem hiányzik róla, ellenben egyel több dolog van rajta, egy szép kis rozsdafolt.
2021. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hiányzik onnan egy műanyag takaró elem, vagy elég furcsa lenne szimmetrikus karc.

Mindenesetre ennél sokkal érdekesebb az a rohadt nagy rozsda folt, ami valószínűleg a műanyag takaró elem alatt folytatódik.

2021. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik semmi, az csak egy korábbi, nem túl szakszerű javítás nyoma.
2021. ápr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, esetleg a kofelverodes elleni kis foliara gondolsz??
2021. ápr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5-ös írja, gyári fólia (vagy a helye, nem túl jó a fotó), semmilyen műanyag elem nem hiányzik onnan. Sok autón van ilyen.
2021. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 én is arra gondoltam első körben, már csak az alakja miatt, de ahogy keresgéltem sehol nem találtam. A rozsdafolt már ellenőrizve lett, nem folytatódik, csak a kis pötty van és minél hamarabb javítva lesz.


#4 "nem túl szakszerű javítás" Mindkét oldalon pont ugyan így néz ki az a kivágás, szóval ezt is kizárnám, ellenőrizve lett, nem volt még sérülve a kocsi sehol.


#5 Megnéztük, viszont ez nem fólia rajta, körbe ahogy itt is látszik [link] teljesen be van vágva.

2021. ápr. 24. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!