Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S50-es Simson menet közben...

S50-es Simson menet közben (3.ban) el erőtlenedik a fordulat zuhanni kezd és visszaváltásig lássúl, ugyan ez van másodikban is elsőben bír megtenni egyhuzamban többet, a henger zsír új esetleg a karburátor lehet rossz?

Figyelt kérdés
Tisztítottam de semmi, ötlet? Vagy vegyek egy új karbit?

2021. ápr. 25. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor hogy tudsz menni 3.-ban?
2021. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy hogy kettest jól kihúzatom és fel 3 de pár méter után elkezd elmenni az ereje nem bír 3.ba menni
2021. ápr. 25. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugye kíméletesen,- bejárattad az új hengert, dúsabb keverékkel, ha igen akkor ezek után érdemes gondolkozni mi lehet a baj.

Én elsősorban kompressziót mérnék, ha van erre lehetőség.

Tippelgetni lehetne, hogy mi a baja de elsőnek szerintem a kompressziót lenne érdemes benne lecsekkolni.

2021. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyújtás miatt okozott nekem ez gondot s51 nél csak nekem már utána egyesbe is megállt, megolvadt gyertya stb stb. Kondi + megszakító hiba lehet, bár a mostani ellenszéllel nem csodálom hogy nem akar menni. Mindenesetre nezd meg hogy a megszakító szikrázik e és a gyertya szikrájának szinet is.
2021. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!