Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon rossz választás lenne...

Nagyon rossz választás lenne egy Peugeot 308?

Figyelt kérdés
A keret 2.5 millió, max 6-7 éves kocsit nézek, kompakt méretben, ez a típus, ami számomra elérhető árban lenne. Néztem japán autókat is, de legalább 1 millióval drágábbak, 10 évesnél öregebbeket meg nagyon nem akarok venni. Egy 2015-2016-os Peugeot 308 1.6 hdi-vel nagy bukó lenne, lévén, hogy francia? Nem volt még franciám amúgy.
2021. ápr. 26. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Melyik 308-as? A T7 vagy a T9-es?

Mostohatesómnak van egy T7-es 308 SW-je, 16-os motorral. Nem nagyon volt vele még gond, pedig bejárta vele Euròpát. Egyszer volt egy 150 ezres javitási számla, meg a kötelezö szervizek drágák még.

Egy 308 SW nagy panorámaüveggel, rendesen felszerelve egy szerethetö darab lesz. :)

2021. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
T9
2021. ápr. 26. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elirtam, 1,6-os motorral.


Szerintem a T9 jobban néz ki. Én is T9-en gondolkozom :D

2021. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
T9-es szériával nincsen tapasztalatom sajnos :/ De a mai Peugeotok, már nem azok a szarok, amik régen is voltak. Közben megtudakoltam, mi volt a 150 ezres számla okozója. A bajuszkapcsoló. Sajnos ez franciaautó betegség. Egyben lehet cserélni csak, akkor is, ha csak egy dolog kopott el..
2021. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bátran vedd meg.
2021. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mitől olcsóbbak ennyivel más konkurens japán, német kocsinál? Ha ezek már megbízhatóbb franciák? Bár, akinek régi 206-osa van, ő teljes mértékben elégedett vele.
2021. ápr. 26. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Sokan tartanak a francia autótól. Egy VW Golfot könnyebben eladsz pàr nap alatt, akkor is, ha nagyon gyatra a felszereltsége. Lehet, hogy egy T9-es full-full extrás GT 308-ast sem fogsz tudni 2-3 hétnél elöbb eladni.


Sajnos ezt a Peugeot magának köszönheti, mert amit a xx7-es szériàval müveltek, az botrány. Viszont egy dolgot a mai napig sem tudnak: szoftvert irni. Logikátlan és lassú a menürendszere. Remélem ez változni fog, mert pl a BMW mindig is nagyon jó szoftvereket irt az autókba, ráadàsul a PSA jóbarátja a BMW Groupnak.

2021. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon rossz nem is, de ha vannak jobb, megbízhatóbb modellek, miért választanád ezt? Pl Astra J, Focus 3, Octavia, Golf...
2021. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De azok jóval drágábbak is, 4 milliót már sokallok.
2021. ápr. 27. 09:00
 10/10 anonim válasza:

Jó tanácsként írom, én elfelejteném, ha nem vagy márka fanatikus.

308at vettem, azzal a szlogennel, hogy ez már nem olyan Peugeot, mint 10 évvel ezelőtt. De, ez ugyan olyan bosszantó és amatőr hibáktól szenved mint az előző modellek. Olcsóbb, mint az Astra és társai, de annyival megbízhatatlanabb, eladni sem lehet, mivel nagyon rossz a híre. Szervizelése sem olcsó mulatság, és arányaiban véve nem éri meg ez a típus. Tegyél még a vétel árra és vegyél egy jobb márkát, jobb típust. Tulajként írom.

2021. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!