Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Netpincérnél és a Woltnál fix...

Netpincérnél és a Woltnál fix beosztás van?

Figyelt kérdés

Lehet rossz rovatba írtam ki a kérdést, de nem találtam jobbat... :D


Hallottam már hogy a Woltnál és a Netpincérnél Budapestet zónákra bontják fel, de én szabom meg, hogy melyik nap dolgozok? Teszem azt, ha szombaton programom van, akkor csak nem jelentkezem be?

Remélem értitek... :D


Illetve váró lista van a 2 céghez, ha most a most adnám be a jelentkezésem?



2021. ápr. 29. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Valamennyi várólista van szerintem. De talán nem vészes a jó idő közeledtével.


Nincs beosztás. Teljesen szabadon te veszed fel a következő heted. Vagyis vannak 3-4-7 órás műszakok és mint egy órarendet, te ollózod össze igényed szerint.


Ha mégis közbejön valami és nem mennél dolgozni akkor, lemondhatod vagy, ha már lemondani sem tudod, mert 24 órán belül vagy, akkor fel tudod dobni másoknak a műszakot, nyugi hamar lecsapnak rá mindig.

2021. ápr. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az éjszakai gyors választ! :D

Olvastam már a 2 cégről, majdhogy ugyanazok, ha jártas vagy benne Te melyiket ajánlanád?

2021. ápr. 29. 02:23
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a netpincér jobb. Jobban pörög. Jó az app is amit használni kell, de konkrétan Woltos még én nem voltam, csak hallottam róla szóval én a netpincérnél nagyon jól elvoltam anno. Jó pénz, ha a fejedben a város még könnyű is a meló, ajánlom tényleg. Főleg fiataloknak. Erős zsebpénz kiegészítés.
2021. ápr. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2021. ápr. 29. 02:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Woltnál akkor dolgozol, amikor akarsz. Néhány zónába, ami még friss és nem pörög eléggé, oda írnak ki műszakot, de a jól pörgő zónákban nincs műszak.
2021. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Mindkét helynél több zóna van. Woltnál csak simán offline mész, átállítod a zónát, majd megint online menve már az új zónában vagy. Netpincérnél előre kell műszakot foglalnod, mindig megy a harc a műszakokért, kezdőként nagyon nem igaz, hogy akkor és ott dolgozol, amikor akarsz. Kezdőként, ha dolgozni akarsz, a ledobott, esetleg megmaradt műszakokat tudod felvenni, ha előtted más nem veszi fel. Ha esetleg beszarik az app (ami nem ritka), és nem tudsz időben bejelentkezni, meghal a mobilod és túl hamar lépsz ki, vagy bármi egyéb "hibát" követsz el a megbízhatatlan alkalmazás miatt, utána ők mossák kezeik és te csak szépen lejjebb csúszol a rangsorban, ahova addig kőkemény munkával küzdötted fel magad. Tök gyakran látok ilyen posztokat a facebookos csoportban, hogy önhibán kívül valami miatt lejjebb csúszott 2-3-4 csoportot is. Ha felvettél szombatra műszakot, majd programod keletkezett, akkor le kell adnod a műszakot, különben nagyon seggbe rak az algoritmus következő csoportbeosztzásnál, de még ha le is adtad, és esetleg nem veszi fel senki (rossz az idő, vagy az a zóna nem kell senkinek), akkor hiába adtad le, ugyanúgy nem megjelentnek fog számítani. Cserébe ott viszonylag fixen tudod számolni az órabért, mivel a műszakos beosztás miatt ha van műszakod, akkor valóban dolgozni is fogsz és viszonylag fixen lesz órabéred. Woltnál tk. nincs műszak (ez részben igaz csak, egy-két helyen még van, de vezetik ki), akkor mész online és ott, ahol csak akarsz, viszont 100% teljesítménybérben vagy, azaz ha te kint vagy 4 órát és 2 címet kaptál, akkor 4 óráért kapsz kb 1000-2000 forintot.

Mindkét helyen van várólista, Woltnál talán lassab a bejutás, mert az a kívánatosabb a legtöbb embernek némi utánajárás után. A netpincérről elég sok érdekes sztorit olvastam. Sajnos a Wolt sem a régi már, csúszik lejjebb a színvonal ott is. Kicsit már a késői ágba szállnál be.

2021. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kifeszítenem hogy netpincérnél sem kötelező előre foglalni. Simán kimehetsz és olyan szektorokba ami pörgős, becsatlakozhatsz.
2021. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez biztos? Én úgy tudom, hogy szólni kell a supportnak, hogy szabad vagy, aztán vagy mehetsz vagy nem. Szerintem nem sokan csatlakoznak be így.
2021. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ez egy elvi lehetőség, ami talán szakadó esőben ma is működik. De sokszor írnak ki új műszakokat.
2021. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!