Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda superb 2.5tdi motor...

Skoda superb 2.5tdi motor 3hónapja nem volt inditva. Inditás után hidegen világos kéken füstöl. És furcsa hangja is van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2005 év végi kiadás, euro 4es 2.5Tdi motorral szerelt 163lóerős. A probléma az hogy hidegen nagyon füstől. A füst világos kék szinü tisztában vagyok azzal hogy a dizel ilyen ketyegős hangot ad ki. De furcsán ketyeg. És hangosabb is mintszokot lenni.

Elnézést kérek a kissé fura fogalmazásomért de nem értek az autókhoz,igy nem tudom máshogyan elmagyarázni. Mi lehet a probléma oka ??


2021. ápr. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kék füst azt jelenti, hogy olaj is ég
2021. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit menni kéne vele, megjáratni. Ha 3-4. inditás után is füstöl akkor lehet gond. Kékes füstnél én első körben a turbóra gyanakodnék, hogy az hordja az olajat. Nézd meg az intercooler környékét, ha az csupa olaj, akkor ott lehet a gond.
2021. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy 2.5 TDI :D Amúgy menj vele egy pár kört, lehet a sok állástól kicsit nehezen találja magát, és nézd meg, hogy utána is fennáll e a probléma.
2021. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2.5tdi, tehát bármi baja lehet. Egy élmény lesz vele foglalkozni. Remélem mész vele egy kicsit es jobb lesz.
2021. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!