Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki szokott rendelni...

Valaki szokott rendelni alkatrészeket külföldről?

Figyelt kérdés
Sima egyszerű natúr alkatrészekre gondolok nem kifejezetten tuning cuccokra. Mik a tapasztalatok árban és minőségben? Melyik oldalakról szoktatok rendelni?

2021. ápr. 30. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. autodoc-ról. Ugyanazokat a márkákat forgalmazzák, mint az itteni cégek, csak nagyobb választékban. Minőséggel eddig nem volt semmi problémám.
2021. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem, mert amiket eddig néztem (pont autodocon én is) nem volt lényegesen olcsóbb, vagy még drágább is volt, mint amennyiért pontosan ugyanazt a cikkszámú, márkájú alkatrészt helyben a boltban (nem a horror feláras Bárdira, Unixra gondolok) megkapom. Emellett a szállítás se két fillér, ha nem éri el a rendelés az összeghatárt. Várhatom a futárt, amire nincs mindig módom. + ha valami még sem jó, nem olyan egyszerű hogy elugrok vele a boltba, visszáru és egyből kapom is vissza a pénzt. Szóval eddig ami nekem kellett, nagyon nem érte volna meg külföldről rendelni.
2021. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem éri meg...


Még ha olcsóbb is (amit kétlek, hogy olcsóbb lenne mint pl. kovácsautónál) akkor is rájön a szállítás ami nem 1600 ft lesz mint itt országon belül.

2021. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!