Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen túra/túra enduró...

Krómgyűrű kérdése:

Milyen túra/túra enduró motort ajánlanátok a 172 cm-es magasságomhoz?

Figyelt kérdés

Van egy pár kiszemelt gép a piacon, amit A2-es jogsival lehetne vezetni, azonban nem tudom, hogy egyáltalán leérne-e a lábam a vasról.


Az alábbiakat szemeltem ki:


Kawasaki KLE 500

Honda Dominator 650

Yamaha XT 600

BMW F650

Honda Transalp 650.


Úgy tudom, hogy ezeket A2-es jogosítvánnyal lehet vezetni. Hozzáfűzném, hogy a régebbi modellekről beszélek, nem a zsír újakról, már ha vannak egyáltalán.



2021. ápr. 30. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm kb ilyen magas, nekem XF650-esem volt (830 mm), ezek mind elég hasonlóak, arról nem ért le mindkét lába stabilan, szerintem neked sem érne. 800 mm, vagy azalatti nyeregmagasság kéne szerintem, főleg ha kezdő vagy. Amúgy ha elég gyakorlott vagy, akkor kb mindegy, de ha még kezdő vagy (márpedig A2-vel gondolom igen), akkor fontos a magabiztosság szempontjából, hogy mindig stabilan tudj támasztani, különben feldőlsz, mint egy krumpliszsák, amikor valami nem úgy jön össze, ahogy akartad. Szerintem a BMW F650 nem fér bele az A2-be, azt hiszem 37 vagy 38 kW. Pedig még az lenne talán a legjobb nyeregmagasság szempontjából.
2021. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2021. máj. 3. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából ezek közül a magasságod miatt mindegy, hogy melyiket veszed, szerintem a bmw lenne a legjobb, vagy ha olcsóbban megakarod úszni, akkor dominator.

Mindegyik magas lesz, de az ülést kárpitos kitudja mélyiteni, ezzel nyersz egy pár centit, és még tudsz hozzá alacsonyító szettet kapni, ami a himba elrendezését alakítja át, de szerintem neked az ülés is elég lenne, de ha nem akkor még ezzel nagyon sokat lehet.

2021. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!