Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb gyujtógyertya...

Melyik a legjobb gyujtógyertya?felsorolom öket a leirásban?

Figyelt kérdés

BOSCH Gyújtógyertya Szuper 4 pólusú

Ngk 3 pólusú

Denso 3 pólusú

Beru ultra 3 pólusú



2021. máj. 4. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó. Nem nagyon van olyan hogy "legjobb". Ugyanilyen kérdéseket mindig tesznek fel motorolaj kategóriában is.Magán véleményem: Elektronikában Japán csúcstechnológia, tehát Denso
2021. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha normális gyertya van az autódban, semmi értelme a több pólusnak, egyszerre 1 helyen képződik szikra. Többpólusú elvileg megbízhatóbb, de alapvetően pluszt nem ad.

Másrészről: az alapján választanék gyertyát, hogy mivel szerelték az autót gyárilag. Mert bármily furcsa, de sok autó nagyon is szereti a gyári gyertyát, a többivel megbízhatatlanabb. Pl. francia autóknál Eyquem, japán autóknál NGK vagy Denso, Opelnél sokszor Bosch (vagy echte gyári, árban az sem vészes), stb.

2021. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Igen, mindegyiket próbáltam. :)

Nem jött be.

Ami nekem bejött, és jól működik vele a motor, az a "RENAULT" feliratú gyári gyertya, darabja 1400 forint, azaz konkrétan ha jól tudom,ez valójaban Eyquem. Négy pólusú.

(...igen, Rönóm van...)

2021. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!