Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ahoz, hogy 2050-re...

Mit szóltok ahoz, hogy 2050-re betiltják az összes Benzines és gázolajos autót?

Figyelt kérdés
Ma hallottam, hogy minden olyan autót betiltanak, ami szennyezi a levegőt, és csak elektromos autót lehet majd kapni. Mi lesz a sok kiselejtezett autóval? És mi lesz a régi klasszikus autókkal, amiket már nem gyaŕtanak? Mindet újrahasznosítják?

2021. máj. 4. 11:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
hülyeséget hallottál
2021. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Rossz helyen hallgatózol, ha ilyen hülyeségeket hallasz!
2021. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Ezeket az ígéreteket úgy kell kezelni, mint az újévi fogadalmakat. Mennyire lenne hiteles, ha valaki azt mondaná, hogy 2050-re lefogyok, leteszem a cigit, vagy 2050-re rendszeresen sportolni fogok? Na látod.
2021. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

*ÚJ* benzines/dízel autók forgalomba hozatala lesz tiltva, az is csak az EU-n belül (szóval importálni fogsz tudni jó eséllyel), nem pedig a meglévők lesznek eldobva (az sokkal sokkal nagyobb környezeti terhelést okozna, mint maguk a belsőégésű motorok összesen).

Engem specifikusan nem zavar, nekem tetszenek az elektromos autók... igazából az egyetlen ok, hogy nem azt vettem már most is, az az, hogy lényegében nemlétező a választék a 2-ajtós sportautókat illetően belőlük.

2021. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

" Mi lesz a sok kiselejtezett autóval? " Régiek futni fognak, akár a trabant. Újat nem lehet üzembe helyezni ami nem lesz euroX-es.

Drágább lesz az autózás Lehet majd venni 10 évest pl. 2 millióért + kell hozz á venned új aksit 3M-ért. Ezt a műveletet 10 évente meg lehet ismételni.

2021. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Ezért nem kell mindent egyből elhinni.
2021. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Jaaa akkor félre hallottam :D

De hátha kitalálnak valami szűrőt, hogy ne szennyezzék a levegőt

2021. máj. 4. 11:39
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

#7

Most is van az autókban szűrő.

2021. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
#7. részecskeszűrő már van minden új autóban. CO2 is alacsony. Igazából már alig szennyeznek, de jó ezen lovagolni és nem a valós károsanyag kibocsálytókkal foglalkozni (USA fosszíilis erőművei, Kína gyárai, hatalmas tanker hajók, kamionok)
2021. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Azt hogy időszerű lesz, elég gáz hogy még csak 2050-re tervezik... 30 év alatt azért elég kemény technológiai fejlődésen kellene átesni az autóiparnak nemde? Csak visszatekintve az elmúlt 120 évre, most hol tartunk...


Bár, anno is azt hitték napjainkban már repülő autók lesznek... azt' mi van még mindig? Ezerkettes Lada, meg 20-30 éves autók se ritkák.

2021. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!