Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift, Toyota Yaris,...

Suzuki Swift, Toyota Yaris, Daihatsu Sirion ugyanazzal a motorral szerelt?

Figyelt kérdés

Meg úgy általában, kb. hasonlóak.


Gondolom a Suzuki-féle 1.3-as az is ugyanaz mint a Toyota 1.3-asa? A Sirion azt tudom, hogy Yaris-féle motorral szerelt, ezáltal tuti hogy megbízható, annak csak a karosszériája ami nyűgös lehet ha törik, nem nagyon lehet pótolni. Bontottból esetleg.


Yaris az drága, nem is kéne, a Daihatsu több százezerrel olcsóbb is lehet, a Swift meg egy köztes árfekvésű unalmas.


Ti vennétek Daihatsut?


2021. máj. 4. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Daihatsuból csakis Copen-t vennék. :-)
2021. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na igen, rosszul tettem fel a kérdést, nem az hogy általában, hanem ezt a Sirion-t vennétek-e :)


De igen, a Copen az érdekes egy autó, bár szerintem én nem férnék el benne 192 centis magasságommal.

2021. máj. 4. 12:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj már, úgy látom csak a nímetótós kérdésekre rabolnak itt az emberek :) Ha valaki japót akar, abba nem lehet belekötni? :)
2021. máj. 4. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Daihatsut csak azért nem vennék, ahogy írtad is, mert problémás az alkatrész-ellátás (mondom ezt autóalkatrészesként). Egyébként megbízhatóak, igazi japán minőséget képviselnek.

A Swift lehet, hogy számodra unalmas, de jól tud az jönni néha. :-) Teszi a dolgát észrevétlenül.

2021. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

hahaha..a szwift unalmas? Mondja egy autónélküli álmodozó..

A sportszwiftem felsírt...

2021. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van autónk, francia kisdízel. Motorja megbízható, de már megelégeltem a kerregést, és nem akarok költeni rá tovább. Csere, de csak értelmes autóra. Ezért jött a japán.


Nem tudom, van bennem egy ilyen, hogy ami tömegtermék azt nem szeretem, az egyedibb felé húz mindig a szívem. Ezért nem vonzó számomra a Swift. Csendes, fürge, rövidtávon kényelmes is, de akkor sem. Ha lenne valami modellje a Suzukinak ami megérős, de nem túl gyakori, akkor azt venném lehet (nem ez a kategória, de pl. a Kizashi pont hogy bejövős), pl. az SX4 szedán is sokkal jobban bejön, mint az ötajtós. Ritkább is...


Sajnos sok olyan vas tetszik, ami pont nem lenne egyáltalán észszerű választás, vagy ritka de kérem a Daihatsu mégiscsak japán... Ráadásul megnéztem, azonos évjáratból nem túl szép Swifteket kapni még kicsit többért is, mint amennyiből ez a kis póniló kijönne. A Yarisokról nem is beszélve...

2021. máj. 4. 15:33
 7/7 leopld válasza:

Kedves kérdező!

Én dettó te vagyok! Nekem is ilyen kocsik tetszenek:

-Suzuki Liana

-Daihatsu Sirion

-Fiat Idea

-Lancia Musa

-Ford Fusion

-Hyundai Matrix

2022. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!