Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelni polírozás?

Alufelni polírozás?

Figyelt kérdés
A legtöbb alufelni festett és lakozott. Az enyémet már eléggé megette az idő, nincs rajta sérülés, csak bemattult, és az egyik már foltos is, mint ahogy a karosszéria is szokott lenni. Arra gondoltam, hogy nem festem le újra, hanem eltávolítom az összes festéket, és addig polírozom, amíg kellően fényes nem lesz. Kivitelezhető, néztem a Youtube-on egy csomó videót ilyenről. Az viszont nem tiszta nekem, hogy az így felpolírozott felni mennyire lesz időtálló. Mert ugye ezekre nem kerül lakk meg semmi, nem is tapadna meg rajta kellően jól valószínűleg. Nem fog hamar bemattulni? Meddig lesz szép csillogó?

2021. máj. 5. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
első télig, sós víz kikezdené rögtön
2021. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyári felnik lennének kizárólag. Szóval 1-2 szezont azért kibírna komolyabb fénycsökkenés nélkül?
2021. máj. 5. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ravalo tapadaskozvetito a lakk ala, illetve letezik nyers alura/femre valo lakk.
2021. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!