Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul hidegen a...

Miért nem indul hidegen a robogóm? Többi lent

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám, hogy ha pár napot áll a robogóm, akkor nem indul csak kb 50-100 rúgásra. Volt hogy beindult egy pár másodpercre, viszont akkor le is állt. Az automata szivató cserélve lett, minden a helyére illeszkedik rendesen, úszó is tökéletes és a tűszelep is zár. A vákumos benzincsap is működik, alapból nem folyik, ha megszívom a vákumcsövet a benzin jön rendesen. Ha megyek vele lerakom 3-4 órára vagy egész napra és beindítom este beindul egyből hidegen. Mi lehet a probléma?

2021. máj. 5. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a szivatónál lehet valami. Hiaba új lehet hogy azzal van valami baj.Bár akik jobban értenek hozzá jobban tudnak segíteni😁
2021. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hideginditoval indul egybol?
2021. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Marmint sprayvel a legszurobe.
2021. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja.

Ha napokig áll, mivel nem zárt a rendszer, egyszerűen kipárolog a benzin a karbiból.

Azért kell sokat rúgdalni, mert előbb a karbinak kell megtelnie.

2021. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy le is állt. Miután beinditottad húztad a gázt? Lehet megszívta magát. Nálam is volt ilyen. Amint beinditot húz rá egy pára és utána hagyd kicsit
2021. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mikor hidegen indítod próbáld meg befogni a légszűrő nyilását, ha úgy könnyen indul akkor tuti, hogy a szivatóval van baj. Hiába új de lehet, hogy rosszúl van beállítva. Milyen tipusú robogó?
2021. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4. Válaszoló: 1-2 nap alatt kipárologna? a simsonom beindult 2hét állás után ezért nem értem most

5. Válaszoló: Nem szívta meg magát, mivel a gyertya nem volt benzines, csak őzbarna

6. Válaszoló: Mikor befogtam akkor beindult 2 gyújtás nélküli rúgás után gyújtással rárúgtam és beindult, a szivatót megnéztem melegszik is és vissza is húzza rendesen a kis tüskét, és az a gond ezen nem is lehet állítani semmit, mármint a szivatón, az előzőt pedig azét cseréltem le, mivel ott nagyon kint volt a tüske már alapból

2021. máj. 6. 09:06
 8/8 anonim válasza:
Elméletileg lehet rajta állítani, csak valamelyik gyártó egy csep ragasztóval leragassza a menetes részét, amit erötezéssel meg lehet indítani. Nállam is ez volt a gond, de kis erőltetéssel megindult. Mondjuk neked nem tudom, milyen van azt nem írtad. Enyém az kínai 4t.
2021. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!