Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sprayt használjak...

Milyen sprayt használjak rozsda ellen?

Figyelt kérdés
Kisebb kavics felverődéseket, apróbb rozsdafoltokat mivel ajánlatos lefújni?

2021. máj. 9. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem indult meg egy kavicsfelverődésnél, azt simán lefesteni

Ha már van rozsda, akkor rozsdaátalakitóval lefújni, arra alapozó és végül szín

2021. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Roprozsda eltavolito. Mondjuk sonax, egy 3-4 szer atfujod vele, lemosod leszaritod, utana pedig kis ecsettel az auto szinevel feltoltod a kavicsnyomokat.
2021. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Sonaxnak milyen rozsda eltávolítója van? Belinkelnéd? Autóápolási termékeket használok, szeretem ebből a márkából. De ilyenről még nem hallottam. Pontosabban rákeresve van "rozsda eltávolítója", de az nem karosszériajavításra való, hanem a fényezésre kívülről rárakódó szálló rozsdát tudja leoldani. Azaz egy tisztásra való kozmetikum, nem egy rozsdafelület javítására való. Legalábbis amit én találok róla...

A rozsdát én polírpaprral meg szoktam csiszolni. Utána kap dinitrol rozsdaátalakító spray-t. Ez egyben alapozó is. Utána lehet színnel, vagy alvázvédővel (attól függ hol a rozsda) fújni.

2021. máj. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen szallorozsdara/roprozsdara valo, viszont kavicsfelverodeseknel jol hasznalhato. Nagy "beragodott" rozsdara nem jo. Cserebe nem olcso.
2021. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4, értem, köszönöm. Nem is tudtam, hogy erre is jó.
2021. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!