Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sima Ford Focus MK2 Facelift...

A sima Ford Focus MK2 Facelift verzióra felmegy az ST dupla kipufogó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van nekem egy 2009-es évjáratú Ford Focus 2.0 benzines autóm. Kipufogóm elég ramaty állapotban van, de a sima csere helyett gondolkodok egy kis fejlesztésen. Fel lehet alá rakni a ST-ken lévő dupla kipufogó rendszert, nagyobb átalakítás nélkül? Vagy felejtsem el a dolgot? :D



2021. máj. 13. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A legelső kérdés szerintem inkább az, hogy "miért"? Mitől lenne ez fejlesztés? Mivel lenne szerinted jobb?


Dehogy megy alá egyébként. Hogy a fenébe menne szerinted?

2021. máj. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alap (nem ST) lökhárítóval aligha. Csak nézz rá. ST-nek 2 oldalon van kialakítás a kipufogónak, nem-ST-nek meg csak egy.
2021. máj. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy csak most írok, de közbe jártam olyannál aki kipufogókkal foglalkozik, ahogy #2 mondta, a hátsó lökhárítót kellett kicserélni, és bement alá, minden gond nélkül :)


#1 A “fejlesztés” csak esztétikára és a hangjára vonatkozott, nem teljesítményre. Nekem így jobban tetszik, mint az eredeti megoldás, az a kis lehajtott csonk ami nem is látszódott. Csak ennyi :)

2021. júl. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!