Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo V40 vagy V60 elsö auónak?

Volvo V40 vagy V60 elsö auónak?

Figyelt kérdés

Ugyan a jogsim az megvan 8 éve, vezeni nem nagyon vezettem, de bùjom a kreszt újra és ismerösöm autóját majd vezetgethetem kicsit. Az ösz folyamán szeretnék egy autót venni, amibe beleférnek a cuccaink ha utazunk, vagy ha vásárolunk párommal.

Sok jót olvastam a Volvokról, többek között azt is, hogy fantasztikus az 5 hengeres motorjuk (azt hiszem 2 literes). Viszont Draskovics Andris videójában elhangzott a klimakompresszor hibája (V60, S60), ez mennyire lehet reális? Mennyire lehet költséges? Esetlek van még valami betegségük?

Javarészt hétvégén vennénk elö, akkor viszont hosszabb utakra (Alpok, Balaton, Szülök látogatása) autópálya, némi országút, kevéske város.

Valakinek tapasztalata a Volvokkal? Gyüjtöm a véleményeket, mert nagyon tetszik, sok jót irnak róluk és idáig nagyon pozitiv képet fest bennem az autó.


2012, vagy az utáni szériát néztem. 3 millió forintom lenne, ez csak az autóra, a maradék fél-egy millió az átiratásra, 4 téli-4 nyári gumira és egy nagy szervizre költeném.



2021. máj. 15. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Klímakompresszor hiba bármilyen autónál előfordulhat, szóval ez ne legyen tényező a döntésnél. Találsz egy jó állapotút, akkor egy ilyen Volvóval nem nagyon lőhetsz mellé. Ne várd, hogy Opel vagy Suzuki áron lesznek hozzá az alkatrészek, de nem is azt az érzetet nyújtja.
2021. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

V50-et nézd meg, D3 vagy D4 motorral.

Tetőablakosat ne vegyél, mert Volvo kicsit bénán oldotta meg a vízelvezetést.

2021. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
V60 kombi..oda figyelj
2021. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!