Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokda Felicia 1.3-be (1995-ös...

Sokda Felicia 1.3-be (1995-ös gyártás) milyen fejegységet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a napokban sajnos kimúlt a Blaupunkt SC-202 típusú fejegyságem, torz, gyenge hangot ad. Előtte a kocsi saját gyári hangszóróival olyan szép, telt hangzást művelt, ezért nem akartam lecserélni, de most muszáj lesz. Haverom hozott egy LG fejegységet, berak, bekapcsol, szól-szól, de közel sem olyan jó a hangja, pedig mélyhang-kiemelés a maxon volt. A Blau-n nem volt semmi extra - betekertem a hangszínt és tökéletesen szólt. Csak sajnos, eljárt felette az idő. (A kocsit 5 éve vásároltam, és ez a fejegység volt benne)


Szóval valami normális, jó hangú fejegységet keresek, kb 30 ezer forintig bezárólag. Ki mi ajánl?



2021. máj. 16. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!