Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lotus cleanin termékek...

Érdemes lotus cleanin termékeket vásárolni?

Figyelt kérdés
Nézegettem,hogy most akciósan van náluk mikroszálas törlőkendő ajándék nedvszívó karosszéria törölközővel,már egy ideje akarok ilyet mert láttam már műsorban,hogy milyen szépen felszívja a vizet és száraz lesz utána a karosszéria.De közben gondolkodtam kárpittisztító ilyen fújós cuccon,hogy befújom a felületet aztán mikor szálas ronggyal letörlöm nos ez is érdekelne mert az autó könyöklő részén a szöveteket akarom megtisztítani.Érdemes lehet ezeket a termékeket vásárolni vagy van valami olcsóbb alternatíva vagy ez is olcsó és hatástalan?Tudom a legjobbak amiket az autókozmetikákban használnak de az meg nem olcsó.

2021. máj. 19. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a kerámia-bevonatképzőt és a karosszériatisztítót próbáltam eddig, nagyon elnyerte a tetszésemet, érezhetően jobb, mint az olcsóbb Prevent-es cuccok. Prevent-ben is nagyon sok mindent veszek még mindig, de a karosszériára már csak a Lotus termékeit veszem. Szerintem megéri az árát, de minden egyes fújást meg kell gondolni velük, hogy a lehető legjobban megtérüljön. Egyébként nem minden ápolószerben érdemes drágábbat venni. Műanyagápolóból olcsóbbat veszek és ez alól a szövettisztító se kivétel. Azért egy próbát megér...
2021. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok nagyon bevásárolni a mikor szálas kendőket néztem meg a nedvszívó törölközőt meg még a kárpittisztítót ami remélem kárt nem tehet.Karosszériára meg nem is tudom néztem gyurmát,akkor valami rózsaszín aktív habot meg ilyesmi de akkora a kínálat,hogy a fene se tudja.
2021. máj. 19. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
A kendőből nekem 4 db van. Nem véletlenül. Tényleg jók és jól használhatóak tisztításra, zsírtalanításra, polírozásra, vagy csak általános törlésre is. Nem karcolnak, könnyen kimoshatóak, jó használni őket és bármilyen tisztítószerrel lehet őket használni. Én a Nano tisztítót tudom javasolni, a kerámiás cucc opcionális, az szerintem passzolható. A műanyagápoló drága, a Prevent-es is ugyanolyan jó, mint ez. A szövettisztítót szerintem én is ki fogom próbálni majd egyszer, mert végülis a szövetet nem kell gyakran tisztítani, sokáig ki fog tartani.
2021. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudd róluk hogy igazából mások termékei saját csomagolásban, némi árréssel, fancy marketinggel.

Egyébként nem rossz minőségű dolgokat használnak, de minden termékük megtalálható más márkanevek alatt némileg olcsóbban.

2021. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem közvetlen tőlük hanem egy más oldalon rendeltem pár dolgot az autómhoz, szűrőket, olajat ilyesmiket. Akkor ott le volt árazva a szövettisztító Lotus Cleanes persze. Mivel a hátsó ülésemen volt egy barna folt még anno egy kilötykölt kávé miatt így gondoltam kipróbálom. Nagyon jó cucc illata sem rossz, nem olyan intenzív hanem éppenhogy érezhetően kellemes. De maga a szer baromi hatékony. Én jó alaposan befújtam az ülést és hagytam kb 2 percig ázni, és sima egyszerű száraz ronggyal jó alaposan átdörzsöltem és igen csak felszedte a dzsuvát meg magának a kárpitnak is jobb színe lett tőle. Persze látszódott hogy hozzá lett nyúlva ezért az egész hátsó ülést befújtam és áttöröltem, igen csak felszedte a dzsuvát mert szemmel láthatóan tisztább lett, inkább a por volt bele ülve én szerintem, de sokkal jobb lett mint volt. Az első üléseket is majd azzal fogom átpucolni meg ha marad akkor az ajtó kárpitokat. Mivel az egyik szövet kárpitos székem is dzsuvás volt azt is azzal a szerrel pucoltam át, simán megérte, baromi jó eredményt értem el vele. Nekem eddig bejött és tervbe van hogy több féle szert is kipróbálok amit Ők árulnak mert azok sem lehetnek olyan rosszak. Műanyag elemekre, műszerfalra én a Dr. Marcus termékét használom, egy sofőr ismerősöm hozott nekem anno, akkoriban még nem nagyon lehetett idehaza kapni, az is kegyetlen jó cucc.
2021. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megveheted, nem árulnak rosszat, csak épp irdatlan árréssel dolgoznak. Magyarán szerintem nem annyival jobbak a termékeik, mint amilyen áruk van.

Amúgy ez nem egy vegyipari cég, nem gyártanak semmit. Megveszik Kínából és Kóreából fillérekért a cuccokat, átcsomagolják, kiszerelik és megveszed 1000%-os felárral. A matketinge viszont tolják ezerrel minden platformon.

Sokszor jót röhögök, mikor a facebookon rakosgatják fel a képeket és a delikvensek szinte elélveznek a gyönyörtől, mert a giga-mega-ulta- mikro-naon-kerámia-tökömtudja lepergeti a felületről a vizet. Nem is értem, ezek az emberek soha nem hallottak még waxról?! Nem kell ettől ennyire elájulni, egy 500Ft-os áruházi legolcsóbb wax is ugyanezt tudja. Csak épp nincs szép fekete flakonba csomagolva és nem reklámozzák mindenhol.

Én is vettem sok mindent tőlük próbaképp. De egy középkategóriás Sonax, Turtle, esetleg Autoglym semmivel sem rosszabb és esetenként nem is drágábbak, mint ezek a "csodaszerek".

2021. máj. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nagyon bevált.

Nem olcsó, sokáig agonizáltam, használtam olcsó termékeket, de ég és föld.

Igazán akkor látszik, ha komplexen használod. Pl sampon, utána szárazra törlöd majd megy rá a wax. Sokkal könnyebb utána tisztítani, lepereg róla a víz, a fénye sokkal szebb stb stb.

2021. máj. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 ugye ugye... ugyanígy vagyok ezzel... #4-es voltam. :)
2021. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6/


Én most vettem pár cuccot de leginkább az akciósak közül válogattam ahol xy összegért több dolgot adtak egy csomagba lesz egy csomó mikroszálas kendőm is mert az is több volt egyszerre a csomagokban,meg még beváltottam egy 3000Ft-os kupont.Kipróbálom aztán meglátjuk.

2021. máj. 20. 11:43
 10/10 gergoap ***** válasza:
Emberek! Mikroszálas kendőnek ott az olcsó Vileda mosogatórongy! Soha nem karcol, jól szívja a vizet, régóta használom. Mosás után tökéletes szárazra törölni vele a kocsit.
2021. okt. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!