Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik utólagos autóülés...

Melyik utólagos autóülés márkák "kényelmesek"?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fogalmaztam, de itt arra gondolok, hogy pl a Recaro ugye a sportülések csúcsa, de melyikek a kényelmes ülések csúcsai? Van egy régi Skoda Fabia-m, elég hokedlik az ülései, hosszabb út után úgy érzem magam mintha betonkeverőben aludtam volna, néha mentem egy olyan Opel-el amiben powerseat volt, vagyis az az elektromos, állítható deréktámasz stb... Nem muszáj elektromos ülésnek lennie, csak kényelmes, a hosszabb utak miatt. Milyen márkák termékeit érdemes nézegetnem?


Köszi!



2021. máj. 19. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

elektromosat biztosan nem tudsz betenni utólag (csak gyárit)

mielőtt nagyon beleéled magad, nézzél utána, hogy mivel jár az üléscserét lepapírozni

2021. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kell elektromos, csak kényelmes legyen.
2021. máj. 20. 01:20
 3/3 Barnabas333 ***** válasza:
Alfa Rómeó, japán és koreai autók. Látod én az ülés miatt vettem most Dacia helyett kiat, pedig skoda Fábián is gondolkodtam. 190cm vagyok 109kiló nekem kényelmes az ülése. De 100 emerből 10azt mondja a Kia ceed ülése is kényelmetlen. Audi A8hoz képest biztosan. De, hogy hogyan fogod átteni az nagy kérdés... De tudsz venni csak deréktámaszt is üléshez, árul a vw csoport is...
2021. máj. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!