Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az optikai tuningos autora...

Az optikai tuningos autora kissebb a kereslet mint egy széria kinézetű autóra a használtautó piacon?

Figyelt kérdés

Több haverom szerint nehezebb lessz eladni a kocsimat (Golf4) ha kap egy kis "optikát". Gondolok itt szinte alap dolgokra: üveg fólia, tuning lökösök, Alu felni pers gumival, stb. Habár még tervbe sincs az eladása, de biztos hogy nem lessz a kocsi egy örök élet........

Valóban nehezebb tőle így megválni?


2010. aug. 24. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Tartsd meg az eretedi alkatrészeket és ha valakinek nem kell az optika a következő tulajnak, akkor lecseréled neki, vagy lecseréli/teti Ő. Minden esetre a széri a alkatrészek rakd el mert lehet, hogy még te is vissza fogod rakni :D
2010. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt az optika azt sugallja, hogy a gazdája (pláne, ha fiatal) ronggyá hajtotta. Persze nem feltétlen kell, hogy így legyen, és lehet erről meg is tudod győzni. Másrészt vannak, akik széria-szerűen szeretik (de szép összetétel, khm), mert mondjuk konzervatívak, vagy éppen nem szeretnének vagánykodni vele. Anyámnak pl nehezen tudnám elképzelni a verdádat, nekem lehet szimpatikus volna :D
2010. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Üvegfólia meg alufelni senkit nem fog elriasztani. A lökös lámpák lecserélése viszont már igen. Általában az emberek ha kocsit vesznek vagy a márka van meg vagy a megfelelő pénz. Tegyük fel, hogy valaki golf 4 est keres (és feltehetőleg nem fiatal), nem fogja érdekelni a tuning inkább továbblép egy gyárira. Az optikai tuningos autók leszűkűl egy nagyon kicsi körre így nehezebb eladni.
2010. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pl meg sem nézem az optikai tuningos kocsikat!

Egyszerűen elriasztanak ha ilyet látok pláne ha egy vasalódeszka méretű spoilert látok egy ferdehátú autón!

Egy szép alufelni viszont feldobja az autót de azért ha veszek egy kocsit megkérdezem hogy a gyárit adja e vagy min. a téligumit felnivel.

a körbespoilerezett kocsik csak a 18-22 év közötti apucikedvenceinek menő meg a falusi tuningsuzukisoknak!

2010. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a tuning miatt valszeg olyan fiatal használja/ta az autót, aki nem kíméli, hiszen a tuning a felvágás miatt kell, akkor viszont valszeg a vezetési stílusa is olyan lehetett, azaz a kocsi valszeg alapból gyilkolva/széthajtva van/volt. Plusz a tuning vacak feltűnést kelt, én meg pl. épp olyan autót szeretnék, ami minél inkább "láthatatlan".


A tuningosok a műszaki állapotra nem mindig adnak (nincs rá pénzük, nem érdekli) számukra nem a motor hangja a fontos, hanem a zenéé, ami üvölt benne.


Ha tuningos akkor talán nagyobb az esélye hogy törött is volt (diszkó baleset, elmért kanyar, részegen ráejtett piás üveg, stb...)


Ami tuningolt verda talán még gyorsulásikon is indult ami meg aztán semminek nem tesz jót...


Szóval a tuning egy kocsiról túl sok jót nem sugall.

Ezek a sztereotípiák, de mint mindegyiknek, ezeknek is van valóság alapjuk.


Én most szeretnék autót venni, de a tuningolt vackokat alapból meg sem nézem.

2010. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek fiatalok akik keresni fogják az ilyen autókat!!A golf pedig még 30 évessen is eladható mai napig!
2010. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem van egy Seat Cordobám. jópárszáz ezer forintomba került optikai tuningolásra, én nem...én nem hajtottam szarrá. attól mert jól néz ki még nem feltétlenül kell kihajtani a lelkét...inkább lassan cammogok vele had lássák :P és szerintem ha odalépnék neki még mindíg úgy húzna mint újkorába...ennyit erről...
2010. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és kimaradt hogy az összes gyári lecserélt elem alkatrész megvan hozzá ;) még jól jöhet:)
2010. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!