Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Havi 60-ból "prémium autót"?

Havi 60-ból "prémium autót"?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy milyen autót vehetnék az alábbi helyzetben?

60 ezer forintot tudok az autó költeni havonta. (Biztosítással) Az üzemanyagot külön számolnám.

Ennyiből lehet fenntartani egyszerű autókat?

Octavia, passat, volvo stb

Illetve picit prémiumabbakat?

Például Audi A3.

Az autó vételára már megvan, viszont az érdekelne, hogy ennyiből mi jön ki.

Az amolyan "addig nyújtózkodj míg a takaród ér" elvet követném, és inkább biztosra mennék, mint sem hogy beleugorjak bármilyen bmw-be vagy ilyesmi.



2021. máj. 21. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
valami ezeréves bontószökevényt javaslok
2021. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Havi 60-ból úgy, hogy a tankolás nincs beleszámolva, kb bármilyen kisebb felső kategóriás autót is fenn lehet tartani.
2021. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Na és mennyi a keret a kocsira?
2021. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A kocsira kb 1 millió lenne.

Az elsőnek meg nyilván szövegértési problémái vannak.

2021. máj. 21. 17:02
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
1 millióból teljesen igaza van az elsőnek. Semmiféle prémium autót nem fogsz kapni 1 millióért de a Passat és Volvo féléket sem árt elkerülni ekkora keretből.
2021. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

1 millióból én elfelejteném az Audit, egyrészt semmi értelme az ezen az ársávon elérhető 20 éves Audikkal bohóckodni, másrészt még a VW is húzós, "prémiumabb" autóért ez nem pénz

viszont havi 60 fenntartásra Casco nélkül jó eséllyel bőven elég lesz, arra figyelj ha mégis ilyen autót veszel, hogy ha nem is kéri el minden hónapban a 60-at óramű pontossággal, azért egy összegben jöhetnek nagyobb tételek, szóval érdemes "félretenni", bár ez valszleg nyilvánvaló és nem kell leírnom

2021. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Engem már kioktattak itt, hogy hazudok, mert havi 150eFt körüli megtakarítással kizárt, hogy átlagos új autót tudtam venni. Ennyiből állítólag valami pár százezres öreg autót engedhetnék meg magamnak. De még jó hogy az élet forgatókönyvét nem az itteni megmondó emberek írják.

Egy Octavia, de még az A3 sem egy tipikus prémiumautó az én szememben. Nem egy full extrás A6, A8 4.2 motorral kategória. Ilyen autókat, amiket felsorolsz a kötelezőkön és üzemanyagon felül évi 800eFt költőpénzzel én simán bevállalnám. Persze előtte alaposan megnézném mit veszek.

2021. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Ennyiből simán belefér egy A3, Passat...
2021. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.természetesen félretenném a nagyobb javításokra :) a 60 ezret is csak úgy gondoltam, hogy minimum. Néha napján félre tudok tenni 80-100 at is havonta.
2021. máj. 21. 19:54
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
1 millióból biztos nem ezeket nézegetném (esetleg a skoda).
2021. máj. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!