Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mazda műszakilag van olyan...

A Mazda műszakilag van olyan megbízható mint egy Honda?

Figyelt kérdés

Mazda3, Mazda Cx30, Mazda5


Honda Crv, Honda Hrv, Honda civic...


Az érdekelne, hogy a Mazda benzines motorjai is olyan tartós, kiváló konstrukciók e mint a Hondák?



2021. máj. 22. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mazda6-al sokat jártam. Igaz hogy ez dízel volt 2.2-es és hosszú utakon használtam de annak a kocsinak soha semmi baja nem volt pedig beletettem kb 160k km-t. Olajcsere izzócsere és a világból kiment. Benzinesben meg nagy spílerek a japánok.
2021. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Honda sokkal jobb mint a Mazda. Volt újonnan Mazda 3 benzines autóm. Kb 150 ezer kilométer után elkezdtek jönni az apró problémák (addig semmi), és a motor is elkezdte csipegetni az olajat.


Most egy Honda Crvt hajtok 170 ezer kilométer van benne, de a kötelező szervizeken kívül semmi baja nem volt még.

febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!