Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 1 millió forintér...

Első autónak 1 millió forintért milyen mercit bwm-t lehet venni jó állapotút?

Figyelt kérdés
Nem boyracer akarok lenni hanem ezt meg akarom tartani és akár elvinni ot-ig ha már nem első autó lesz úgy gondolkozok szóval nem "hülye gyerek" autónak venném

2021. máj. 26. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Merciből W202 azért lehet ennyiért találni BMW-t szerintem maximum e36-ot
2021. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmilyen, amivel nem lesz gondod.
2021. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy tökéletes autót de olyat ami még nem rohadt porrá és nem törték össze 11-szer
2021. máj. 26. 11:57
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
E46 316i talán.
2021. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából semmilyet, ami tényleg jó.

Esetleg BMW E36 kompakt, 316i-318i szedán/touring akad ennyiért.

Merci fronton nem annyira vagyok otthon, W202-t szokták mondani, mondták is már feljebb.


Ennek ellenére mint sok ilyen autó tulaja / volt tulaja, nem ajánlom.


Amit ennyiért veszel, az a legalja. E36-ot például rohangálósnak venni nem sok értelme van, mert nem a legkényelmesebb, nem is problémamentes, ergo ennyi pénzért napi használós autónak kaphatsz lényegesen jobb autót. Hobbiautónak meg szintén nem az igazi, mert gyenge motoros, nem jól felszerelt példányok akadnak tényleg jó állapotban ennyi pénzért, az meg nem tudja a teljes élményt, akármennyire is kivagyiságnak nézik ezt sokan - ültem már annyi régi BMW-ben hogy fene számolja, tényleg van értelme a sorhatos benzinmotornak, nem feltétlen csak az ereje miatt, hanem a karaktere miatt. Nagyon lényeges része a teljes élménynek.

Csakhogy ennyiért még 20i-t sem kapsz olyat ami tényleg jó.


Esetleg az egyetlen amit el tudok képzelni, hogy tényleg ad valami élményt is, az egy jó 318ti E36 kompakt, sperr difivel. 140 ló, 1200kg, egész jól megy, és ennyiből már kapsz szépet.

Ennek ellenére ez még mindig a kompakt - azaz a legrondább kivitel, és azt azért érdemes tudni, hogy még kiváló állapotban is egy ilyen verda simán elvisz 2-300 ezer forintot csak szervizköltségben évente, egyszerűen azért, mert a kor és a futásteljesítmény megeszi az alkatrészeket, amik drágák, mert újkorukban ezek drága autók voltak. Azért voltak drágák, mert drága alkatrészekből épültek fel, amik nem lettek sokkal olcsóbbak mára sem. Ennyi.


Én 1,5 misiből vennék mondjuk E36-ot vagy E46-ot, valami 20i-t vagy 23i-t, de napi használatra azt sem fognám be. Ezek már csak hobbinak jók, mondjuk annak nagyon.

2021. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Burago-nál nlzd meg
2021. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
1 milláért ne akarj prémiumot...
2021. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor mit vegyek 1 "milláért" ami egyben is van pár évig tudom is használni és utána megéri veteránozni vele?
2021. máj. 26. 12:51
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
uzuki swfit
2021. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
sejtettem ez lesz a valasz :D
2021. máj. 26. 12:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!