Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VOLVO S60 2.4 benzin 140Le-s...

VOLVO S60 2.4 benzin 140Le-s kivitelt lehet fokozni? Mondjuk a 2.4 170Le-s kivitelhez közel?

Figyelt kérdés
Van egy tökéletes állapotban lévő Volvo S60-am viszont csak 140 LE vel az a baj hogy megszoktam és kéne egy kicsit erősebb viszont mivel tökéletes állapotban van nem szeretném eladni mivel mindent kicserélte a motorján teljesen felújítottam a karosszériája is tökéletes a belseje is és nem szeretném lecserélni és az a kérdésem hogy el tudnám-e érni valahogy a 170 LE-s kivitel Erejét. mit kéne tennem ehhez? Úgy hallottam hogy a két motor nem sokban Különbözik egymástól.

2021. máj. 27. 16:25
 1/1 QQRIQ20 ***** válasza:
A 170 lóerős változat már turbós, de valóban olyan nagy különbségek nincsenek. Viszont egy ilyen idős autót már nem éri meg turbósítani. Nyomatékból elég szépen dolgozik az a motor, nem egy rakéta, de szerethető. ha valóban jó állapotú az autó akkor én eladnám és vennék egy 200 lóerő körüli autót.
2021. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!