Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Irnátok tipus hivákat?

Irnátok tipus hivákat?

Figyelt kérdés

Audi a jelenlegi autóm, 1.9 tdi. Szeretnék maradni a kategóriánál, viszont jobb lenne ha nagyobb motoros lenne. 2.5v6 és a 3.0 v6 motorok tipus hibáira lennék kíváncsi!

Horror ára van ha valami tönkremegy? Mik a hibák a motornál pontosan?

Köszönöm ha tudtok segíteni!



2021. máj. 30. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
audi forumon kérdezz, lehetőleg nemzetőközin
2021. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért keseríted meg az életed. Vegy 130 Le-s PD motoros valamit, azt chip + kevlár kuplunggal lazán 150-170 közé lehet hozni minimális költséggel. Ekkor nem kormol sokat,és gond nélkül átmegy vizsgán.
2021. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3.0tdi üzemanyag rendszer, lánc csörgés ami 200-300től előjöhetnek. Ennek a javítása 1M.

Plusz az automata váltó, ha nem volt gondozva. Az meg 300korul.

2021. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, köszönöm!


Másodiknak: tudom egyre fejlettebb a tudomány, ilyen chip, olyan chip, itt van a szomszédban Neo😀 de én azt vallom hogy amivel kiadták az maradjon is úgy, nem hiába úgy találták ki. A jelenlegi is 131 lovas, óra szerint 530.000+km.

2021. máj. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!