Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb városi kisautó lenne?...

Legjobb városi kisautó lenne? Hyundai i10 második generációját mindenki agyondícséri összehasonlító tesztekben, ennyire jó tényleg?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Most városi kis autónak a Dacia spring a legjobb.
2021. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy nem újra gondoltam, max 8 évesre. Elektromosat nem szeretnék, max hibridet, de az már más árkategòria.
2021. máj. 30. 20:44
 3/9 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy a beülős bérautók meg kia picanto. Kia, hyundai tényleg nagyon feljött. Két kia van a családban...
2021. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, így látom én is, Picanto meg az i10 kia változata. Mondjuk kényelemre, küllemre i10 jobb szerintem. Láttam fennt nemrég olyan kisköbcentis benzines hyundait, amiben 780e km körül volt és működött benne minden állítólag.
2021. jún. 7. 20:57
 5/9 Barnabas333 ***** válasza:
A hyundai kényelmesebb, a kia sportosabb. Én csak azért vettem Kiát, mert ugyanaz az autó hyundaiban +500 ezer lett volna és nem volt több pénzem rá...
2021. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Berautóként használtunk i10-et, főleg városban, szerpentinen, valamennyi autópálya is volt, azt kell mondanom ideális városi kisautó. A hegymenetben 4-5000 fordulaton kell tolni a kis 1.0 motornak, de bírja, és így is csak 5.5l-t evett (2 teletankból számolva)

Sajnos a csomagtartója nagyon pici, 1 nagy bőrönd sem igazán fért be, csak ha kiakasztottuk a hátsó üléstámlát :)

2021. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
5.5 litert mi? Azt se hiszem el. Dízel talán beéri annyival a hegyen, de nem egy 1.0 kis háromhengeres valami.
2021. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te ott voltal, mikor lemértem, nem vettelek észre bocsi :))

Egyébként meg ez egy pici könnyű kocsi, Toyota Aygo 1.0-val pl. többet is mentünk, asszem 4 teletank, abban volt sok olasz (120 limit) autópálya is hegyen völgyön át, az is 6l-t evett, pedig padlóztam rendszeresen.

Ne szórakozz egy diesel motorral egy ilyen autó 3.5-4l-t enne. Diesel Ignis van haveroméknak, az 4l-t fogyaszt azzal a doboz formájával.

A 2005-ös Suzuki swift 1.3 is 6-6.5-t fogyaszt. A tömeg nagyon sokat számít.

A 1.4 tonnás kombim már benyeli a 7.5l átlagban, városban meg a 9-10-et.

2021. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Értettem, igenis. Nekünk az 1100 kilós franciának 4.6 a nagyátlaga, most melegben kicsit jobb. Dízel. Nem ritka a 3000-ig pörgetés mer' nekem lomha.


Most A2-vel szemezek, még könnyebb kisautó.

2021. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!