Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hagyományos index relé helyett...

Hagyományos index relé helyett ledes relé robogóba? Többi lent

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám, hogy kicseréltem a robogómba ledes index relére hátulra is tettem ledes irányjelzőket, viszont ha előre is beteszek ledes izzókat akkor ha bekapcsolom egyik oldalra az irányjelzőt bekakpcsol mindkettő, úgymond elakadásjelző üzemmódban van konkrétan, mind a négy izzó világít, viszont ha az elsőt otthagyom hagyományosra akkor normálisan világít, ha pedig beindítom a motort akkor pedig gyorsabban világít. Ezen lehet valahogy segíteni, hogy mind a négy izzó ledes legyen de ne mind a négy világítson egyszerre vagy ne gyorsuljon motorindításra?

2021. máj. 30. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor az a relé nem jo oda.
2021. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig motorosboltba direkt olyat kértem, és rá is van írva hogy az univerzális ledes index relé
2021. jún. 1. 20:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!