Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért melegedhet hamar fel a...

Miért melegedhet hamar fel a motor?

Figyelt kérdés

1.3 Wartburgom van. Verte az olajat a hengerfejtömítés. Ezért szét lett szedve.

Amit cseréltünk: hengerfej tömítés, hengerfej csavar, vezérműszíj, olajgomba, szelepfedél tömítés, kipufogó tömítés... szal minden amit csak kellett.

Most már nem veri ki az olajat, viszont nagyon hamar felmelekszik a motor. A szétszerelés előtt is hamar melegedett, szal kapcsolt a venti 15-20km után. Azt hittem miután ezeket +csináltuk ez is elfog tűnni. De nem. Ez ebbe az évbe kezte el csinálni, és nem tom miért. A vízpumpa nem rég lett cserélve szal az teljesen jó. A rendszer levan légtelenítve szal az se lehet. Szerintetek mi lehet? Előre is köszi, ha vki tud vmi 5letete adni. Köszi


2010. aug. 24. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Termosztát?
2010. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti termosztát hiba. Szerintem egy Wartburgba nem drága. Én mindenképp cserélném, ha már amúgy is sok minden fel lett újítva benne.
2010. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a wartburgba szoktak szrakodni a termosztátok. Nekem pl az volt a bajom hogy fojamatosan nyitva volt és egyfolytában hűtötte a motort, az első sárga ledtől nem ment fel jobban a motor hőmérséklete.


Am nekem egy 90-es évjáratú 1.3-as DeLuxe-on van XD

2010. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, +fogom lesi a termosztátot!!!

Nekem is 90es 12. havi!!!

2010. aug. 25. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
hallod, nekem is 12. havi XD
2010. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az egyém szürke és APZ a rendszáma!!!

Tiéd? :D

2010. aug. 27. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Piros ANC :D
2010. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!