Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ZS&M+K Autósiskola jó...

A ZS&M+K Autósiskola jó választás Hódmezővásárhelyen?

Figyelt kérdés
Hódmezővásárhelyen keresek autósiskolát. Ajánlották a ZS&M+K Autósiskolát, és oktatónak Kovács Pétert javasolták akinek Toyota Auris /diesel/ autója van. van aki ismeri és nála tanult, vizsgázott? Ez az autó jó lehet egy teljesen kezdőnek is?

2021. jún. 2. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyik legjobb...utána talán a sofőr bt.-t is dícsérik...:D
2021. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
48%
Nagyon bunkó emberek vannak ott,én személyszerint el is mentem onnan,csak a pénzt tudják szedni,de ha valami más bajod van egyből lenéznek.
2021. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3 as, ez elgondolkodtatott, hogy keressek mást. Olyan oktatót szetetnék, akitől lehet kérdezni, és jól tanít.
2021. jún. 15. 21:33
 5/6 anonim válasza:

Kedves 4-es! Nálam pont az oktatóval volt gond,állandóan ordított velem ha valamit nem jól csináltam,ha kérdeztem volna valamit akkor egyből flegma módon vissza válaszolt,hogy ezt pedig tudni kéne.Állandóan gyomor görccsel mentem vezetni.De egyszer nálam is elszakadt a cérna,újból megtörtént az eset,leparkoltam és mondtam neki hogy most hagylak itt a fa**omba,igy hogyan tanuljak meg vezetni,ha állandóan ordítasz velem,mert senki se rázza ezt ki a kis ujjából,eddig eltürtem ezt a hangnemet,de már elegem lett ebből.Képtelen vagy normális civilizált módon oktatni akkor én megyek.(Igen,itt már teljes mértékben a dühöm irányított)Egyből be mentem ügyintézésre és ki iratkoztam onnét.Azóta teljes mértékben elment a kedvem a vezetéstől,úgy mond már irtózom tőle.Remélem azért te sikeresebben fogsz járni :)


üdv,3-as.

2021. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja a bódai egy faxparaszt szájba kéne verni
2021. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!