Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel nem lőhetek mellé?

Mivel nem lőhetek mellé?

Figyelt kérdés

Vw polo, golf lenne a kiszemelt, kb 2-2.5 millió körül.

Ha használtautón nézegetek, akkor mire figyeljek? (Azt tudom, hogy 1.4 tsi problémás kb 16ig) de ezen kívül vannak még olyan problémák, ami gyártás szinten nem a legjobb? Mert azt tudom, hogy most egy törés az teljesen egyedi, illetve aki ügyesen fotóz, azt nem is lehet látni a képeken.

Milyen a fogyasztása? Ahogy láttam ebben az árkategóriában 12-17es modellek vannak, érdemes kicsit többet kiadni egy újabbért? Megéri? Mennyire tud menni pályán? Gondolok itt olyanra, hogy 2005ös 1.9es tdi jettával 110nél is egy gázzal még tudott ugrani az autó, viszont egy újabb 16os 1.4es? focusnál már 100nál éreztem, hogy kellene egy fokozat, illetve akkor már nehezebben is ment az előzés. Persze azt tudom, hogy az egyik dízel, másik benzin, motor nem akkora és másra lett kitalálva, csak számomra kicsit kellemetlen érzés volt a focussal, amit kihagynék.



2021. jún. 2. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Vigyél magaddal embert aki ért az átnézéshez (jobb esetben eljön veled szervizbe is átvizsgálásra), egyébként normális ársávon nézelődsz, szép darabokat fogsz tudni venni amennyiben nem nyújtózkodsz túl messzire, a túlságosan új darabok felé a kerethez képest.

Szerintem egyébként megéri az újabb többért, jó eséllyel kicsit drágábban jön ki, de újabb autód lehet.

Aztán hogy mennyire megy... a Golf GTI úgy megy mint az alap TT, ami szerintem igen csak beszédes. De hogy az 1.4 mennyire megy, az passz, hát nyilván kényelmesen menni fog, még ha illegális gyorsulásra nem is érdemes benevezni vele. :D

2021. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyorsulni nem szeretnék :D

Csak nem szeretném ezt a furcsa érzést se, mint a fordnál, hogy nem kellene pályán menni vele.

Újabbnál nincs nagyon nagy újítás pár év közt? Na ezt jól megfogalmaztam :D Gondolom nagyon modern extrák ahogy 12esben, úgy 15ös évjáratban sincsenek. De persze tudom, hogyha a head up displayt meg egyéb ilyen extrát szeretnék, annak meg kell fizetni az árát. De mondjuk egy 12es highline vagy 15ös comfortline lenne jobb?

2021. jún. 2. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
1.6 CRTDI vagy Golfnál a 2.0 CRTDI jó motor. Azzal nem nagyon lősz mellé, ha egy normáisan karbantartott kocsiról van szó
2021. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Benzinest vennék, nem járnék vele annyit, hogy a dízel megérje😕
2021. jún. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!