Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudom kicserélni a km óra...

Pklaci4 kérdése:

Hol tudom kicserélni a km óra spirált egy 1999-es évjáratú 1.2 b-s corsán?

Figyelt kérdés
Az autó jövő hónapba megy műszakira, szerencsére nem nagyon van baja és örültem is neki hogy nem nagyon kell vele foglalkoznom, erre néhány napja megadta magát a spirál, a benzint meg a hőfokot tökéletesen mutatja de a km órát viszont nem, egyiknap tökéletesen működött a következőnap már megsem mozdult tudnátok segíteni?

2021. jún. 3. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Km-spirál, az, Corsa B-ben. :-) Jó lesz az jeladónak is, te szerelők álma. :-)
2021. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
ne tekerd vissza annyiszor
2021. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Létezik belőle spirálos és jeladós is. Bár 99-ben már lehet, hogy csak jeladós volt.

Ellenőrizd a váltón, a jobb féltengely kihajtás fölött vagy spirál, vagy vezeték jön ki a jeladóból.

2021. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

valószínű nem kopogtam le hogy a kocsinak semmi gondja sincs -.-

kb 1.5 éve van nálam a kocsi előtte haveromnál volt és egy csavart,annyit sem kellet rajt meghúzni, erre tegnap 70 km után gondolt egyet és leállt a motor, kb 1 órát vártunk rá mire újra indult, hazafele 1 rossz szava nemvolt a kocsinak, meg álltunk az egyik boltnál és mikor újra elakartunk indulni megint megállt és megint várni kellet vagy fél órát utána ugyan ezt csinálta kb 15km után ahol szint úgy várni kellet vagy 20p itthon

leállítottam kíváncsiságból be indítottam, járt egy picit megállt és ugyanúgy baxott indulni, valakinek hasonló tapasztalat ? annyira idegesít hogy műszaki előtt kell minden szar hibájának kijönnie rajta.

2021. jún. 5. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!