Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ütöttél már el macskát, vagy...

Ütöttél már el macskát, vagy valamilyen kissebb állatot mióta autót vezetsz?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos, macskát és sajnos el is pusztult :(
2021. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondjuk vidékre keveset járok kocsival, itt a belvárosban meg nemigen szaladgálnak macskák az utcán.
2021. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1


Enyémet pont tegnap éjjel csapták el, onnan ugrott be ez a kérdés.. :'(

2021. jún. 3. 23:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még nem.
2021. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nagyon sajnálom :( Én nagyon szeretem a macskákat, de sajnos menthetetlenül ugrott elém a kis gyagya(nem mostanában). Nem érdemlik meg ezt a sorsot. Igazából egy fehér villanást láttam, aztán egy koppanást az autón, hátranéztem és ott haldoklott szegény... Enyémet is elütötték már, de nagy kínlódás és sok pénz befektetéssel sikerült megmenteni hála istennek.
2021. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére még nem. Kétszer volt nagyon közeli eset. Egyszer a közeli kisvárosban autóztam és egy kutya sétált a járdán, ami az úttesttől balra helyezkedett el. Láttam rajta hogy fura a mozgása. 50-nel haladtam szabályosan. A kutya előttem volt, egyszercsak megindult az út felé. Hirtelen fékezni kezdtem (abs dolgozott is) - hozzáteszem tél volt, kissé csúszós út. És még így is csak úgy kerültem el a bajt, hogy félre húztam a kormányt.


Másik ilyen eset éjszaka volt, épp kedvtelésből autózgattam. És mentem be egy kis településre, és akkor látom hogy egy macsak kiment az útra, ott hirtelen fékezéssel sikerült időben megállni.

2021. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Nem a bátyám egy magyart , de nem lett kár a kocsiba.
2021. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy macsekot ... elem szaladt, lekoccoltam, bukfencezett parat es futott tovabb.


Egyszer egy nagyobb valamit, de mire kiszalltam mar nem lattam semmit.


Egyszer egy elektromos rollerezo hulyet, mar egy ideje fentem ra a fogam :)

2021. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban egy sünit. :( Olyan úton szaladt ki elém, ahol egyáltalán nem számítottam rá. Jöttek is mögöttem nagyobb sebességgel többen is, meg mellettem a másik sávban is, és esélyem sem volt megállni előtte. Max kikerülni lehetett volna, ha üres lett volna mellettem a belső sáv, de nem volt az.
2021. jún. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
sajnos egyszer kuugrott elém egy kutya satuztam, valami minimális sebességgel elütöttem, kicsit toltam rajta, szerintem semmi baja nem lett tőle.
2021. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!