Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Halogén hátsó lámpa ledesre...

Halogén hátsó lámpa ledesre cserélését kell engedélyeztetni vagy elég csak az “E” jelzés?

Figyelt kérdés
Eddig csak első lámpákról olvastam hogy kell egyéb intézkedés? Illetve mikkel jár a procedúra? Pénz, idő stb

2021. jún. 4. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

tegnap este 10 hülyegyerekből 10 ilyennel tolta a belvárosban és nagyon kétlem, hogy egyedi vizsgáztatva lett volna mindegyik, szóval már ebből kiindulva sem kell engedélyeztetned :D

a típushoz utólag gyártott, gyártó által engedélyeztetett, E jelzésű egész lámpatest *egészben* mehet bele

viszont simán az izzót ugyanolyan foglalatú LED-re nem cserélheted, legalábbis nem szabályos, de ilyenből is látni egy csomó boyracert

2021. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam halogén izzós hátsólámpát...
2021. jún. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!