Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az 1.3as swift gólyaláb jó...

Az 1.3as swift gólyaláb jó 1.0-ba?

Figyelt kérdés

Van egy 95-ös swiftem.

Találtam hozzá bontva egy 2002-es (tudom h fiatalabb de a főbb alkatrészek elvileg azonosak) swift gólyalábat.

Jó lehet hozzá vagy nem lehet beépíteni?



2021. jún. 6. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Kopó alkatrészt alapból nem veszünk bontottan
2021. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Gólyalábat nem veszünk bontottan. Új utángyártottat vegyél, és párban kell cserélni. Nem olcsó mulatság, de így előbb fog elrohadni az autó, mint ezek tönkremennének.
2021. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké de az 1.3as egyezik az 1.0-val?
2021. jún. 7. 00:20
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Mivel okos értelmes ember vagy, fontos neked mások biztonsága (ha te kockáztatod az életedet a te dolgod, de másokét nem kéne) ezért nem szerelsz be bontott gólyalábat. Így teljesen mindegy, hogy jó-e bele. A swift egyébként is híres arról (jó ez túlzás, de tényleg típushiba) hogy a kerék "kiesik" a golyaláb miatt.
2021. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne az 1,3-é az 1,0-ba, de mivel a tied '96 előtti, így a fékcsőrögzítők nem stimmelnek. Majd áthegeszted azt is? Vagy felgyorskötözöd? Ráadásul egy közel 20 éves kopóalkatrészről beszélünk, no comment!
2021. jún. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell paraszt módon válaszolni, egy elméleti kérdést tettem fel. De örülök h 4 válaszadóból 1nek sikerült félig normális választ adni. Akkor ki is az értelmes??
2021. jún. 8. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!