Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hosszú út előtt mit erdemes...

Hosszú út előtt mit erdemes átnézni az autón?

Figyelt kérdés

Közel 3000km-t kell vele mennem.

Hamburgba és vissza.

Szerelővel át akarom nézetni. Napi használatban van, de eddig nem volt baja.


2021. jún. 10. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent átkell nézni.
2021. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelő tudni fogja, hogy mit nézzen át, de olajszintet, hűtővizet, fékeket, fékolajat, guminyomást mindenképpen érdemes megnézni.
2021. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerelő átnézi, az bőven elég.

Itt inkább arra kell felkészülni, hogy mit vigyél magaddal.

De a szerelő ebben is segít.

2021. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Futóműnél minden rendben legyen, motornál ne legyen semmi fura hang, olajfolyás, stb. Semmi olyan hiba ne legyen, ami "ráér az még" jellegű egy ilyen út előtt. Minden hibakód ki legyen nyomozva.
2021. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
őszintén tényleg max amit látsz, olajszint, hűtőszint, guminyomás ... igazából minden egyes alkatrészt átlehetne nézetni a generátortól a vezérműláncig, de kinek van pénze ilyeneket átnézettetni örökké szakikkal? Sokszor a fél autót le kell bontani hogy hozzáférj egy alkatrészhez :D
2021. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én suzukival mentem egyszer külföldre.Előtte átnézettem és mindent IS kicseréltettem benne.Aztán hazafelé még is lerobbantam vele,persze még külföldön,hol máshol.
2021. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!