Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto szelvedo foliazasnal...

Auto szelvedo foliazasnal miert szokott felbuborekosodni a folia?

Figyelt kérdés

Meg van csinalva nekem eleg regota es szepen birja.Azert nem ertem miert es mitol szokott felbuborekosodni masoknak?

Gondolkodok hogy veszek foliat es megcsinalo egy horgaszoa kocsin 2 ablakot magamnak.Mire figyeljek hogy ne legyen holyagos?Szappanos vizzel vagy szarazon a jobb?



2021. jún. 10. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Látom a válaszokat jelenteni sikerült, erre bezzeg ráértél a 6 perces szünetben...
2021. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én aztán nem jelentettem nagyokos. Nem szokásom megfutamodni.
2021. jún. 10. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja megfutamodni nem szokásod, csak a 6 perces szünetre fogni azt hogy nem vagy képes helyesen írni, na az a szokásod...
2021. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem irok ekezetet = nem tudok helyesen irni

Jogos-jogos

Amugy hallod van am eleted oreg, irok es par percre ra mar jon is mindig a valaszod😂😂😂

Hat ha 6 perces a szunet akkor 6 perces, van jobb dolgom is mint az ekezeteket halaszni azert mert valami senkigyurkanak nem tetszik gyakorikerdeseken😂

De a temahoz meg mindig semmi hozzafuznivaloja csak okoskodik.

De orulok hogy legalabb lehettem a napod fenypontja hogy tudtal valakivel par szot valtani

2021. jún. 10. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanannyit írtál mint én, és nekem nincs életem. Nem a logika az erős oldalad öreg...

Egyébként még mindig 6 perces szünet van, azért nem tudsz helyesen írni? Napi 36 órát dolgozol vagy mi?

2021. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na latom a felfogasod sem a legjobb.

En azt irtam hogy perceken belul valaszolsz mintha tukon ulnel hogy mikor irhatsz vissza valami frappansat.Ebbol vontam le a kovetkeztetest hogy nem sok dolgod lehet ha igy raersz random emberekkel vitazni.

Es mivel te voltal az a nagyokos aki idejott a semmibol szajalni es elkezdte ezt az egeszet, ezert a logika meg mindig az en oldalamon all.

Hogy meg te is ertsd: te kotekedsz random emberekkel, ami eleg elettelensegre utal.


Latom nagyon tetszik neked ez a 6 perces szunet tema, de akkor a gyenge memoriad miatt megegyszer: az hogy valaki nem ir ekezetet nem azt jelenti hogy nem tud helyesen irni,csak szimplan nincs kedve/ideje ra. Ugyan ugy meg fogod erteni amit mondani akar ha nem vagy egy aranyhal szintjen.

Megsugom hogy amugy a 6 perces szunetet meg mindig a mondat felepitesre irtam nem az ekezetre.Ahogy mondtam is az ekezet hianya azert van mert telefonrol irok es nem szanom rad azt a 2 perc plusszt hogy ekezettel irjak.


Javasolnam a figyelmedbe ezt:


[link]


Meg akcios is😉

2021. jún. 10. 22:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Dr amugy latom a matek is megy ha delutan 4 ota neked 36 ora telt el😯
2021. jún. 10. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:

A felhólyagosodás a fólia elöregedése által keletkezik. A Nap UV sugárzása teszi tönkre. A magyarországi időjárási viszonyokhoz hasonló helyeken az általunk fogalmazott prémium minőségű autóüveg fóliák akár 15 év fölött is hibátlanok, más melegebb - sok napfénnyel megáldott országokban mindez lecsökken akár 3-5 évre is.

Leszedésnél probléma lehet, hogy a fólia 2-10cm-es darabokban jön le és a ragasztó még rajta marad az üvegen, ami kemény csata lesz. Nem lehetetlen, de meg fogsz vele dolgozni.


Thomy

2021. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! A felrakast inkabb szappanos vizzel vagy siman onmagaba szaraz feluleten javasolnad?

Valamint esetleg tudod hogy van e jelentossege hogy kivulre vagy belulre rakjuk?

2021. jún. 11. 10:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!