Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a8 d2 4.2v8?

Audi a8 d2 4.2v8?

Figyelt kérdés
ABZ motorkód, mit érdemes tudni rola?

2021. jún. 15. 23:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugyebár alumínium benne rajta minden is ezért nem rohad, több lengőkaros és quattro nyilvánvalóan ezekben is akadhat bőven hiba forrás meg a sok extrában meg nyilván önmagában a korában is. De a motorja az olyan pont amiről az égvilágon semmit nem tudok se jót se rosszat
2021. jún. 16. 00:04
 2/4 anonim ***** válasza:

újonnan és pár évesen bátran, szép autó, megy mint a meszes

de ha 15-20+ évesen jut már csak belőle neked, akkor nem a te pénztárcádra van, én olcsóbb kategóriájú autót vennék, nem véletlenül mérik fémhulladék áron ennyi idő elteltével

2021. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

A világ egyik legjobb autója, nekem volt, és még mindig visszasírom. Minden hétvégen valami bizbaszt kellett szereljek rajta, de a motor-váltó az meg se nyekkent sosem, 70-80 ezer km-t beletoltam rövid idő alatt, soha fel sem merült, hogy ne érjek vele haza. 2012 körül volt ez, akkor már 15 éves volt az autó, de most is jól tartják magukat, mert állandóan nézegetem őket. Az a vicces, hogy akkor kicsit elavultnak tűnt a szememnek a forma, most meg imádom, úgy látom, mint a legszebb sedan forma személyautók közül.

A motor egy V8as német tank, nem tud elromlani. Illetve eltud, de ez egy alapvetően nagyon megbízható szívó motor. Csak a 4.2vel ajánlom, en is álmodozok néha 6.0 W12ről, de az egy betegágy volt már újonnan, a 3.3 TDI egy gyárilag mókolt 2.5 TDI, tehát szar, a 2.8 benzin meg túl gyenge egy ilyen autóba. A 4.2 300 viszont lóval büntet, tökéletes. És igen, egy E38hoz képest pl hatalmas előny, hogy nem kell a rozsdán fájjon a fejed.

2021. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól hangzik
2021. jún. 17. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!